Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyi idő után múlik el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el az öklendezés mélytoroknál?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
1 perc kb. Miután ki eszed.
2020. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez a garatreflexeden múlik.
2020. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint mennyi gyakorlás után múlik el a garat reflex?
2020. okt. 22. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt honnan tudjuk, hogy nálad mennyi gyakorlás kell? SZEMÉLYFÜGGŐ. Néha gondolkozol?
2020. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Minek csinálod ha nem szereted?

Az ilyen fószert úgy rúgnám pitsán, hogy az anyjáig repülne. (43ff)

2020. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem szeretem?
2020. okt. 22. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
A garatreflex nem múlik el. Ha idővel elmúlna, a bulimia önmagát gyógyítaná meg.
2020. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Jó kérdés, sajnos most nincs min gyakorolni... :D
2020. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sztyuf válasza:
65%
Semelyik reflexünk nem tud elmúlni. Ezek testünk felügyelő rendszerének részei, a vegetatív idegrendszer működteti őket. Az egyetlen dolog, amivel ezeket lehet uralni - mert szerintem te ezt szeretnéd - az a gyakorlás. Jógaoktatóként tudom, hogy vannak olyan hánytató módszerek, mint pl a gumiszonda ledugása a gyomorba. A garatreflexet csak uralni tudod a gyakorlás révén, kikapcsolni nem fogod tudni teljesen. Szóval... Hajrábányász!! :D
2020. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
94%

Az előttem szóló válasza helytelen. Bizony vannak reflexek, melyek elmúlnak. Annyira, hogy van olyan is, amelyik magától, mindenféle közreműködés nélkül, mivel természetes folyamat. Ilyenek a csecsemő reflexek. Pl. a Moro-reflex, vagy a Babinski-reflex, Tónusos labirintus reflex, Galant-reflex, stb.. Ezek, ha nem múlnak el maguktól, akkor van a probléma.

Egyes reflexek sok szándékos, célirányú gyakorlással is elmúlhatnak. Pl. a sportlövőknél a szem becsukási reflex. Ugye átlagembereknél megfigyelhető, hogy hirtelen erős zajra, csattanásra, vagy pláne egy durranásra, robbanásra, mint amilyen pl. egy lőfegyver lövése, úgy reagál, hogy pislog, vagyis behunyja a szemeit a hirtelen zaj, esetleges ijedtség miatt. De az is előfordulhat, hogy ha valaki előre tudja, hogy valami zaj fog következni, akkor előre elkezd hunyorogni, vagy akár be is csukja előre a szemeit, mintegy felkészülve a zajra. Sportlövőknél ez ugye nem lenne hasznos tulajdonság, hiszen a fegyver dörrenésétől félve előre becsukni a szemet és úgy lőni, nem eredményezne megfelelő találatokat, sőt akár baleseteket is okozhatna. Tehát hosszú és sok gyakorlással pl. ez a reflex is teljesen megszüntethető.

A kérdésre visszatérve, a garat reflex is sok gyakorlással, elszántsággal, önfegyelemmel és persze némi idővel megszüntethető, vagy legalábbis olyan minimálissá alakítható, ami már nem okoz öklendezést. Hogy ez pontosan mennyi idő, azt nem lehet megmondani előre, mivel - ahogyan már néhány előttem szóló is helyesen megírta - személy függő. Vagyis ez az idő mindenkinél más és más lehet. Hasonló ez, mint hogy van aki hamarabb képes megtanulni mondjuk kézen állni és van, aki nehezebben és ezért hosszabb idő kell ehhez a számára.

Azt tudom javasolni, hogy legyél türelmes és gyakoroljál. Nem kell feltétlenül mindig a partnereddel, beszerezhetsz erre alkalmas, lehetőleg rugalmas szexuális eszközt, tárgyat is és azzal is gyakorolhatsz. Azért hangsúlyoznám, erőltetni csak bizonyos határig ajánlott, hogy azért ne hányd el magadat minden alkalommal. És persze a gyakorló eszköz tisztaságára is oda kell figyelni.

2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!