Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, tisztelhető egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tisztelhető egy srác/pasi, ha biszex, ráadásul passzív?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy értelmes, rendes, hűséges, segítőkész, empatikus és az életben férfiasan is viselkedik, de történetesen passzív biszex vágyai vannak.

2020. okt. 22. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Tisztelhető emberileg, de attól vonzani még nem fog.
2020. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
igen persze lol
2020. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ. Vannak biszexuálisok, akik igénylik mindkét nemet egymás mellett, tehát nyitott kapcsolatot szeretnének vagy pedig megcsalnak mással. Akkor teljesen kizárólag nem. (Megj.: én is biszexuális vagyok, de teljesen monogám)

Amúgy meg, ha képes csak is velem lenni, akkor abszolút nem érdekel, kivel hogyan szexelt előtte.

2020. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, én is biszex vagyok, de ha nem lennék akkor is, a tisztelet nem ettől függ. Az más kérdés hogy sokan nem jönnének össze biszex emberekkel. Veled főleg a hetero lányok, velem meg a leszbikus lányok elutasítóak. Ez egy tény, felesleges ezen rágódni ez van. Még így is elvileg több esélyünk van mint a hetero embereknek haha:D
2020. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi az összefüggés?
2020. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, de nem is igazán érdekelne hogy biszex vagy sem, passzív vagy sem.

A tisztelet egyáltalán nem ettől függ.

2020. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne amiatt tisztelnem mert az a vágya, hogy másik pasival is csinálja?
2020. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
#7-es: nem amiatt, attól függetlenül. (Ha jól értem a kérdést)
2020. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-asnak van igaza, hogy ennek ellenére tudnátok-e tisztelni.
2020. okt. 23. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
De így értelmetlen a kérdés. Ha tisztelek valakit az független a sexuális orientaciojától. Ha viszont ahogy írod: "ennek ellenére" akkor minek kérdezed?
2020. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!