Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácoknak egy kezdő pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácoknak egy kezdő pasi olyan mint egy szűz csaj?

Figyelt kérdés
Tehát ha elmesélném pl az első jelöltemnek, hogy fiúval még nem szexeltem akkor az neki olyan lenne, mint egy szűz csajjal? Aktív szerep vonz amúgy, tehát a hasonlat itt picit borul.:D
2020. okt. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Maximum annyiban, hogy ugyan olyan szar vele. Finomkodni kell, lassan, jaj fáj... . Meh.
2020. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de egy aktívval miben kell finomkodnod? Én dugnálak nem te :P
2020. okt. 28. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Te is írtad, hogy a hasonlatod itt borul. Én a passzív félre gondoltam. Egy átlag hetero szűz pasi legfeljebb bénázik egy sort és kész, de nem gond nincs belőle.
2020. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem gond a tapasztalatlanság. Izgató a szitu hogy első vagyok valakinek
2020. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még én se voltam senkivel (passzív vagyok). Nekem tetszene egy kezdő aktív
2020. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!