Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy bi vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron jöhettem rá mikor ismertebb nők is lezdtek megtettszeni de van egy barátnőm akinek a társaságában teljesen máshogy érzem magam. A két közeli barátnőmnek már elmondtam de a szüleimnek nemtudom hogy hogyan mert mikor felmerült ez a téma teljesen megvoltak arról győződve hogy csak a férfiakhoz vonzódom (nem homofóbok csak megvannak győződve erről) mit tudtok ajánlani (helyesírási/gépelési hibák miatt elnézést)

2020. okt. 28. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen jöttem rá, amikor a Harry Pottert nézve rágerjedtem Helena Bonham Carterre. Egyébként 16 évesen közöltem mindenkivel. Annyira nem érdekelt senki véleménye. Anyum egész jól fogadta, barátaim közül aki meg rosszul, az nem is volt igazi barát.
2020. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szavakkal mondd el egyébként. Nem kell kertelni. Idővel úgyis kiderülne magától, és az sokkal cikibb, ha nem tőled tudják meg a szüleid.
2020. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi, éld meg a vágyaid és csá
2020. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Valaki árulja már el mi köze van Anyukádnak ahhoz, hogy milyen a szexuális irányultságod?

Vele fogsz élni? Vagy be akarod vonni a szexuális életedbe?

Bakker... gondolkozz már.

2020. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó. És ha egy lány lesz a párja? A párját nyilván mindenki, legalábbis a legtöbb ember be szeretné mutatni a szüleinek.
2020. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon fontos kérdés. Édesanyád és édesapám hogy viszonyul a másság bármilyen formájához? Elfogadják? Vagy legalább megértők? Esetleg mereven elutasítják?

Tudod, ez nem mindegy. Ezt jó lenne megtudnod, mielőtt elmondanád otthon, hogy biszex vagy. Ha mereven elutasítják, ez nem azonos a homofóbiával, akkor inkább ne mondd el nekik.

2020. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Szülőként írtam amit írtam! (4-es voltam)

A gyerekem akkor is a gyerekem ha meleg, ha leszbikus, ha gyilkos!

Meglepne, de az Ő élete, ezzel neki kell megküzdenie ebben az álszent világban!

2020. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem miért ne avathatná be valaki a szüleit abba hogy nem csak a fiúkhoz vonzódik.
2020. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Az nagy baj.

Egyszerűen leírtam.

Amikor lesz párja, megy és bemutatja!

A szülőnek máshogy nincs köze a dologhoz.

2020. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ez már rendes válasz. “Hogy mondjam el anyukámnak hogy bi vagyok?” - “Amikor lesz párod, mész és bemutatod.”

De először nem ezt írtad, hanem hogy semmi köze ehhez anyukájának. Ezt nem értettem. Úgy köze nincs hozzá hogy beleszóljon, de tudni azért tudhat róla gondolom. Na mindegy nem akarok a semmin vitázni, de az első válaszod úgy hangzott mintha leszidnád a kérdezőt hogy minek akarja elmondani.

2020. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!