Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meghagyjam a szőrzetemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghagyjam a szőrzetemet kollégiumban?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a fenekem és a péniszem. Ez nem zavart senkit a közös zuhanyzóban. Idén viszont nyáron visszanövesztettem, és rájöttem, hogy nekem így kényelmesebb. Év elején családi okok miatt nem jártam koliba, most viszont vissza fogok menni, és nem tudom, mit fognak majd szólni. (Mindenki másnak borotvált.)

2020. okt. 30. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a szoros van tobbsegben. En mindkettot borotvalom.
2020. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőrös típus, de azért elég szőrös a fenekem és a heréim között is. Ha valakinek kép kéne, privátba írjon. Tényleg érdekelne mások véleménye, nem akarom, hogy cikizzenek!
2020. okt. 30. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem senkit se zavar vagy érdekel ha szőrös vagy
2020. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
A szőrös az szexi. Plusz saját magadnak kell tetszened, nem a többi kolisnak.
2020. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Pont le fogja mindenki tojni a fazonod aki nem meleg vagy biszex (márpedig a többség nem az). Évekig laktam kollégiumban senkit nem érdekelt kinek milyen a fazonja, ahogy egy edzőterem vagy uszoda öltözőjében sem érdekel senkit a másik brokesze.
2020. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj a koliban, ne a szőröddel foglalkozz.
2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Enyém is végig szőrös volt koli alatt, nem nagyon érdekelt senkit. Max 1-2x jött szóba.
2020. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a lőtéri háromlábú kutyát sem érdekli, mennyi szőr van rajtad.
2020. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
A szőrzetnek oka van. A teremtők nem véletlenül alkották meg az embert úgy, ahogy kell. A szőrzetnek fontos szerepe van: védi a testet. Azokon a helyeken nő dúsabban, ahol izzadhatsz. Ha borotválod, erősödik, vastagodik, szúr. A másik probléma lehet, hogy a baktériumok, gombák a borotvált tarületen könnyebben megtelepednek. Tehát nem érdemes a szervezetedet fölösleges kockázatnak kitenni.
2020. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
78%
Én meghagynám a helyedben. Így természetes és férfias. Gondolom, nem akarsz óvodásnak látszani. Egyébként én sem borotválom.
2020. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!