Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30 évesen még mindig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen még mindig nem tudtam elfogadni teljesen, hogy biszex vagyok, vagyis a lányok is érdekelne, így csak kisebb dolgok voltak, szex még nem, elfogom valaha is fogadni magam, volt valak.i hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Amúgy csak én gondolom nagyon ,,gáz" szitunak ezt az egészet???

Mondjuk sok pasim sem volt, összesen 3 pasim volt,de így is akivel a leghosszabb ideig együtt voltam, az 3/4 év.


2020. nov. 6. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Sok ember biszex és meleg, nem csak te. 21. században nem fognak máglyára vetni érte. Sőt, szerintem ez elég szexi egy nőtől. Hollywoodban meg az összes jó nő biszexnek vallja magát. Jó, Magyarországon, főleg ha nem pesten élsz, lehet még beszólnak érte, de normális emberek szerintem nem foglalkoznak vele. Én is ismerek biszex csajokat, mivel tök normálisak, ezért senkit nem érdekel a társaságból hogy kihez vonzódnak.
2020. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A párom 44 évesen jött rà. Mostmàr örülök neki, talált egy nőt aki nekem is nagyon bejön. Jól elvagyunk hàrmasban.
2020. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz!

Ha mind kettő nemmel jó akkor élvezd!

F

2020. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párom bisex lenne na az tök jó lenne :)
2021. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ilyen barátnőnek.
2021. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is.

21/ bi f

2021. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, hát valamilyen mértékig elfogadtam, és van titokban párom, de mégis szégyenlem magam. Nem merném elmondani senkinek, se a barátaimnak, se családomnak. Utcán sem jelenünk meg együtt, mert tartunk tőle, hogy megsejtenének valamit. Nagyon kínos lenne. Így is van több családtagom, aki állandóan piszkál, hogy az én koromban ők hogy voltak, és fiatalemberhez illene egy jó kis menyecske, stb. Nagyon gáz szitu. Szerintem durván megköveznének érte az emberek (vidék). :(
2021. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!