Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy most tudatosult bennem, hogy biszex vagyok lányként?

Figyelt kérdés

Mi a legideálisabb módszer?

Valakivel most már tényleg elmondanám... Szüleimnek egyenlőre nem szeretném.

Ki hogy közölte a legközelebb álló embernek?


2020. nov. 6. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretném elmondani a legjobb barátnőmnek, mert valakivel jó lenne őszintén is beszélni ezekről a dolgokról...
2020. nov. 6. 22:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy szerelmes voltam már lányokba, viszont komolyabb testi kapcsolat még nem volt, de ez már több, mint kíváncsiság , nem?
2020. nov. 6. 22:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ő heteró. Arra gondoltam, hogy felhozok példaként egy biszex történetet, hogy tudjam hogy reagál rá.
2020. nov. 6. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a legjobb barátnőm bevallotta hogy biszex. En pár évvel később jöttem rá, és neki mondtam el elsőként, aztán fokozatosan egyre több embernek. Hozzám közel állóknak. És hidd el annyira iszonyat jó érzés ha meg tudod ezt valakivel beszélni és elfogadnak. Mert elfognak. Ha tényleg a barátaid akkor elfogadnak. Először lehet hogy kellemetlen lesz, de megkönnyebbülsz. Én ma már ott tartok hogy senki elől nem titkolom és nem érdekel ki mit gondol. De egyébként csak jó tapasztalataim vannak, elfogadóbbak az emberek mint hinnéd.
2020. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért ezt átgondolnám... tudod hogy megy ez "pszt titok ne mond el senkinek", s nem is mondja el csak max. még egy embernek, az meg még egynek, egy hét és mintha kiírtad volna a faliújságra. Miért kell tudnia róla? Elég ha a partnereid tudják hogy biszex vagy :) Jó-jó, persze nem akarsz életed végéig titkolózni, mondjuk ha már olyan 20-22-25 éves leszel és nem zavar mások véleménye, ki tudsz állni magadért és arra is tojnál ha a környezeted tudná akkor kezdj el coming out-olni ne tinikorodban.
2020. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hááát, már nem vagyok tini, de még most is egy kicsit nehéz elfogadnom, hogy bi vagyok... hátha azzal kicsit megkönnyítem a lelkemet, ha valakivel beszélek erről...
2020. nov. 7. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megértést vársz töle akkor simán elmondod neki. Ha szexet is, az már más kérdés! Melyik?
2020. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem akarok tőle szexet, hisz barátok vagyunk...

mondjuk remélem, nem érti félre mert nem akarok tőle úgy semmit

2020. nov. 7. 02:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mond el neki. Ha igazi jóbarát, elfogja fogadni, és megértő lesz. Ha nem akkor tudod meg, hogy hányadán is álltok.
2020. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!