Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, miért van az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az hogy a biszex csajok csak lányokkal vagy párokkal akarnak ismerkedni, pasikkal nem állnak szóba? Akkor is ha nincs pasi, vagy kapcsolat. A Biszex jelentése pont ez az hogy bi . mindkettő, nem?

Figyelt kérdés
Persze ez a netes ismerkedésre vonatkozik, élőben senkire nincs ráírva hogy bi, ott ez nem lényeges kérdés.

2020. nov. 9. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Még jó hogy csak csajokkal,és párral ahol csaj is van. Szóló lúzerekkel nincs mit csinálni. Logika.
2020. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Netes ismerkedésnél azért mert lányként fiúkkal mindenhol tudsz ismerkedni, és sokkal könnyebb is felszedni egy fiút, amiatt nem regisztrálsz fel társkeresőre. Ha már regisztrálsz akkor azért mert lányokkal akarsz ismerkedni, és máshol nagyon nem tudsz.

Mondjuk én életben is inkább lányokkal jövök össze, mert igen mindkét nemet szeretem, de ez nem jelenti azt hogy mindkét nemet egyformán. Én a lányokat jobban. De kapcsolatban többnyire leszbikusokkal voltam, biszex lányokkal általában csak szex volt.

2020. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Taylor7 válasza:
80%

Figyelj én is bi vagyok és lány, a párom srác, és kb. csak fiúkkal beszélek, mert ha lánnyal beszélek, akkor nagyon zavarban vagyok mert idegesít meg kellemetlenül érzem magam, hogy mást is érzek a lányok iránt. Én óvodás koromban csak fiúkkal voltam, általnosba fiúk a fiúkkal csak lányok a lányokkal, ott egyedül voltam nagyon kevés barátom volt. Középiskolás vagyok most, barátaim nagyon most sincsenek inkább csak ismerőseim, a lányokkal nem nagyon beszélek, a fiúkkal jobban kijövök, de egy idő után mást akarnak tőlem.


A lényeg, hogy nem minden esetben igaz ez, vannak olyanok mint pl én is.

2020. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert a lányok jobbak. Még a hetero nők is van hogy elgondolkodnak rajta hogy abbahagyják a pasikkal való ismerkedést. A biszex lányok ezt ténylegesen meg tudják tenni.
2020. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolóknak, az 1-s meg egy tahó paraszt,
2020. nov. 11. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!