Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van esetleg másnak is ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg másnak is ilyen fantáziája? Párkapcsolatban szeretnék lenni 2 emberrel egyszerre.

Figyelt kérdés

Szerintetek ez működne a való életben barhogyan is? Vagy reálisan ilyet lehetetlen kivitelezni? Van még valaki aki szintén fantáziált már erről, vagy esetleg kivitelezte is?

Tehát rendes párkapcsolatban szeretnék lenni 2 emberrel. Férfivel és nővel, vagy 2 férfivel egyszerre.

És hol hármasban, hol kettesben valamelyikkel szexelnénk. Tehát mindenki osztozna mindenkin. Mit szóltok hozzá? Nagyon fura vágy?

Részemről nem lenne probléma a féltekenységgel, de a másik két fél miatt egy idő után biztos, hogy nem működne a dolog. Attól félek, hogy ketten nagyon összemelegednének és engem kitúrnának a "háremből". :D

Nem volt még tartós kapcsolatom egyébként, ami volt az nem sokáig tartott, mert nem bírtam elviselni a exeim féltékenységét.

Nem szívesen írom ki, hogy egyébként lány vagyok és 20 éves, mert biztos jön majd sok privát üzenet. NEM kérek privátokat! Egyelőre nem keresek senkit és feltételes módban értendő a kérdésem.:))

Szívesen várok bármilyen választ a kérdés alatt.



2020. nov. 14. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két lánnyal szeretnék egyszerre lenni egy dominánssal és egy szubmisszívvel. Szeretném hogy szendvicsbe fogjanak :) dehát ez talán még a te vágyadtól.is nehezebben megoldható :) 25f
2020. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát elég fertő... biztos van rá vevő.
2020. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
És ha a másik nő lenne féltékeny rád és ki akarna túrni te hogy próbálnád megvédeni a helyed?
2020. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

"Részemről nem lenne probléma a féltekenységgel, de a másik két fél miatt egy idő után biztos, hogy nem működne a dolog. Attól félek, hogy ketten nagyon összemelegednének és engem kitúrnának a "háremből"."


Ez így elég paradoxon 🤔

2020. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más is van ilyen kapcsolatban, csak ritka mivel nem olyan működő képes sok a buktató. De ha erre vágysz, próbáld ki és meglátod. Poliamor amúgy a megnevezés, keress rá, fogsz találni a neten beszámolókat olyanoktól akik szintén így élnek.
2020. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már ilyen kapcsolatban (2 férfi és 1 nő)

Mondjuk én nem tudtam a másik férfiról.... :/

2020. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura vágy, van egy érzésem, hogy vágyként sokakban felmerül, nálunk is felmerült már... :)

De nem hiszem, hogy hosszú távon könnyű fenntartani: az életünk "kettes" párokra van berendezve és ezért sokkal nagyobb a féltékenység esélye.

Mit gondolsz hosszú távon? Hármasban lakni? És a gyerekek?

Olyan idillinek lehet gondolni, hogy a te gyereked és az ő gyereke majd közösen nőnek fel, de azért ennek számos buktatója lehet.

2020. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen párkapcsolat van, viszont az egyik fél elől a 3. személy mindig titokban marad :)

De hogy így működne-e?

Nem tudom, még egy "norma" kapcsolatnál is sok energia kell.

De nem valószínűtlen, ha abból indulunk ki, hogy rengeteg pár él nyitott kapcsolatban.

2020. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4 Miért lenne paradoxon? :) Nem az lenne a baj h ketten jobban kijönnének, hanem h engemet kihagynának.

#7 Nem akarok gyereket.

2020. nov. 16. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja tehát már féltékeny vagy 🤯😃
2020. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!