Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Transz lányok! Van közöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányok! Van közöttetek pánszexuális?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyannal is összejönnétek aki szintén MTF Trans vagy lány, vagy fiú. És aktívként lennél a szexuális életetekben. (Szóval lábatok közt maradna a vesszőtök)


Írjatok kort is! Meg azt is írjátok le, hogy ha transz lányok vagytok, hogy mik vagytok ha nem pánok vagy nem lennétek aktívok soha.



2020. nov. 22. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Transzfeminin vagyok, nem vagyok pán, a nőkhöz vonzódom, a szexben az aktív szerepet kedvelem. Transz nővel el tudnám képzelni az együttlétet, transz férfivel nem valószínű. 31
2020. nov. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"MTF Trans vagy lány, vagy fiú"

Nem. Az MTF csakis lány.

(Mármint nem azt mondom, hogy az átalakulás 100%-os, hanem hogy a cél lány.)

2020. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, mint nem ferfi, vagy nő, vagy trans lány, de akár genderfluid is bármilyen nem...
2020. nov. 22. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
#3: A transz lány is nő, ezt ne válasszuk külön...
2020. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én biszex vagyok mindkét értelemben, összejönnék lánnyal és fiúval is
2020. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Én MTF transz lány vagyok, és legszívesebben szintén MTF transz lánnyal, vagy FTM fiúval jönnék össze.

Igazából nagyon izgat MTF-ként aktívnak lenni egy FTM-el :D

2020. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4. Ha most leirom hogy lanyok van kozottetek panszexualis? Osszejonetek egy novel vagy egy novel?


Akkor hogy derul ki az h transzlanyoktol kerdeztem?!


Beszeled itt a hulyeseget

2020. nov. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!