Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok, ez mennyire jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez mennyire jó elképzelés az első szexemre egy aktív pasival?

Figyelt kérdés

Úgy képzeltem el az aktust egy aktívval, hogy mondjuk találkozunk egy szállodai szobában és együtt lezuhanyozunk. Zuhany közben mondjuk leszopom, ha szeretné.


Utána megyünk az ágyra, felállítom a farkát, felhúzok neki egy gumit.


Magamat elkezdem ujjazni síkosítóval és talán egy kis műpénisszel 1-2 percig.


Utána pedig ráülök az álló farkára és jól meglovagolom.


Mit szóltok ehhez az elképzelésemhez? Gázos ha így képzelem el az első élményemet egy férfivel?



2020. dec. 10. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szép álom, amiből sohasem lesz semmi sem....
2020. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
kicsit egyoldalúnak tűnik
2020. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik összességében, de az zavarna hogy én kb alig csinálok valamit. Ha megengednéd hogy én is izgassalak és aktív részese legyek az aktusnak, akkor én benne lennék.
2020. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Egész izgatóan hangzik! :P
2020. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de ez kb úgy fog kinézni, hogy találkoztok valahol egy megbeszélt helyen, ami a szálloda helyett lehet hogy csak egy kocsi hátsó ülése lesz este a város szélén. Te majd zavarban leszel mert azt sem tudod igazából mit és hogyan is csinálj de próbálkozol mert akarod de az aktiv fél majd irányit és csinál mindent mert már rutinból teszi
2020. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4-es köszi :)

mi tetszik neked benne :)?


#5-ös mindenképpen egy szállodai szobában akarom kipróbálni

2020. dec. 11. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Miért ragaszkodsz a szállodai szobához? Valamelyikőtök lakása nem lenne jó?

2020. dec. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó elképzelés! De ketten lesztek, talán a másik pasi óhaját is figyelembe kéne venni.
2020. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!