Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex passzív pasik hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex passzív pasik hogy tudtatok rendet tenni az életetekben? Barátnő család szülők tesók?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy nem kürtöltem szét hogy biszex vagyok.
2020. dec. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen rendet tenni??
2020. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a szexualitásom nem közügy. Én tudom és ennyi pont elég. A vágyakat meg nem kell minden áron kiélni, nem a szex körül forog a világ.
2020. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Soha senki nem fogja megtudni rólam hogy biszex vagyok (család, barátok, senki) és ez így van jól.
2020. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogom nyílvánosságra hozni.
2020. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Soha nemfogom nyilvánosságra hozni. A párom pl sztem összetörne ha megtudná hogy van 2 férfi akivel átlag havi 1-2x összefutok és megdugatom magam. Pedig am tudja hogy vannak ilyen vágyaim mert már pl vibrivel csinálta nekem popsiba.
2020. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értem, hogy mit kéne rendbe tennem?

Az, hogy jaj, volt már pénisz a fenekemben? Nem gondolom, hogy ettől valami megvetendő, sátáni rossz ember lettem. Ugyanaz vagyok, mint ha csont heteró lennék.

A barátnőm meg ha már barátnőnek nevezem, tud a múltamról és szokásaimról. Nem érzem, hogy bármit rendbe kéne tennem, a múlt az elmúlt, én sem rugózok azon, hogy neki előttem milyen partnerei voltak. A jövőben meg nyilván ez irreleváns, tekintve, hogy nekem a hűség meglehetősen fontos dolog. Volt olyan barátnőm, aki ő maga szerette volna, ha mellette pasival is szexelek, de egyszerűen nem tudtam megtenni.

A család meg? Szerintem a szexuális élet nem a családra tartozik.

2020. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!