Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ti hogyan reagálnátok, ha egy lmbtq buliban odajönne hozzátok egy nem átoperált transz nő és ismerkedést kezdeményezne?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom hogy nem tudnék transzexuálissal együtt lenni. Viszont szívesen ismerkedek bárkivel, csak nem úgy ahogy ő szeretné.
2020. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez jó kérdés.

Bár gondolom nem úgy jönne oda, hogy szia, egy átoperált transz nő vagyok.

Ha nem mondja, akkor valószínűleg ugyanúgy viselkednék vele, mint egy sima nővel. Ha meg mondja, akkor nem tudom. Ha bejön, akkor nem hiszem, hogy ez akadályozna. De tényleg a konkrét szitutól függ.

2020. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos pont ott tört meg a sor az írásban, de én NEM átoperált transz nőt írtam. :)

Így már kevésbé?

2020. dec. 29. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha normális, kulturált, jófej akkor beszélgetnék vele - kb. ennyi történne. A wow! partyk és szórakozóhelyek nem úgy működnek hogy két mondat és ráugrassz a másikra. A trans, CD és egyéb kategória nem izgat, embernek tekintem őket de szexuálisan hidegen hagynak teljesen.
2020. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!