Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak ezzel ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel ebben az esetben?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, van egy szintén 21 éves haverom, aki külsőleg bejön, viszont jelenleg barátnője van, DE van pár gyanús dolog a sráccal kapcsolatban:


- Messengeren beszélgettünk a témáról, ahol alapvetően elmondta, hogy őt a srácok nem érdeklik, de van neki 2 biszex ismerőse, és szerinte ez tök okés


- Elmesélte, hogy a kollégiumi zuhanyzóban közösen ment el zuhanyozni, ahol csináltak pár dolgot. Konkrétan rákérdeztem, hogy kiverték-e, erre azt mondta, hogy nem, mert fülkés zuhanyzó volt.


- Amikor elmondtam neki, hogy én is biszex vagyok, nem reagált elutasitoan, viszont kezdeményező félként sem.


Ha nem lenne barátnője, már régen beprobálkoztam nála, de így nem merek. Ötletek?



2021. jan. 10. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg szóló lesz.
2021. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
"...csináltak pár dolgot" Én azért jobban forszíroztam volna, hogy konkrétan mit csináltak, ha azt nem is (mármint a kiverést)?
2021. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Rákérdeztem, de nem mondta el. Gondolom hogy nem éppen hetero dolgot. Xd
2021. jan. 10. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként az nem jelent, semmit, hogy barátnője van. Tartsd vele a barátságot továbbra is. Majd az idő kiforrja,hogy mi lesz.
2021. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnője van. Várd meg amíg szabad lesz, vagy keress szabad palit. De legyen benned egy minimális tisztelet a lány felé.
2021. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gond ha elfogadja hogy biszex vagy? Nekem hetero haverjaim vannak. Teljesen elfogadják hogy meleg vagyok, ahogy te írtad okés a dolog szerintük. Zuhanyoztam is már közülük együtt 2 hsverommal de semmi extra nem volt. A konditeremben is sokan tudják hogy meleg vagyok, de ők is simán flangálnak az öltözőben előttem meztelenül. Most akkor feltételezzem azt hogy lehet biszexek? Nem kell többet belelátni mint ami.
2021. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
6: "Elmesélte, hogy a kollégiumi zuhanyzóban közösen ment el zuhanyozni, ahol csináltak pár dolgot. "
2021. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

“ viszont jelenleg barátnője van, DE ”


Ha barátnője van akkor nincs “de”, hagyd békén.

2021. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Csináltak pár dolgot de még csak kiverés sem volt, mivel fülkés a zuhanyzó. Valószínűleg nem történt ott semmi.
2021. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!