Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha már egyszer összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már egyszer összejönnétek egy biszex sráccal, akkor tényleg mutasson is nektek valamit a fiúszexből vagy legyen abszolút hűséges?

Figyelt kérdés
Olyan lányoktól kérdezem, akik járnának biszex sráccal, tehát nem az undorodó leszólásokat szeretném bezsebelni.

2021. jan. 16. 10:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem a fájó igazság, simán csak parasztság. Igen, ő is paraszt volt, te meg lealacsonyodtál ugyanoda. Nem vagy jobb nála.
2021. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
anyatok nyelte volna inkabb le!!
2021. jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
53%
21-es, hagyjad már ezt a libsi dumát. Persze, ne alacsonyodjak le a szintjére... Én csak felvettem vele a kesztyűt. Az a baj, ha az ilyenekre ráhagyod, azt gondolja, hogy megint milyen okos volt. De nem.... 🤭🤭🤭
2021. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

“Az a baj, ha az ilyenekre ráhagyod“


Szerintem meg pont hogy simán csak egy provokátor, aki most nagyon boldog mert elérte hogy vitatkozz vele. Az ilyenek akkor lesznek idegesek ha nem foglalkozol velük.

2021. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
51%
Ebben is lehet valami, de mondjuk lexarom mit érez 🤷🏼‍♂️
2021. jan. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
85%

Akkor leirom a másik oldalát. 37 éves bi pasi vagyok és nős. Én is elmondtam a feleségemnek a házasság előtt jóval, ő ezt elfogadta, de ennyivel lezártuk. Nem részleteztem neki, nem kérdezett többet.


Én hűséges tipus vagyok, nem csaltam meg, de nagyon sokszor én sem tudok mit kezdeni a vágyaimmal. Vágyok dolgokra pasikkal, olyanra, amit a feleségem nem tud megadni. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretném a feleségem, vagy el akarnék válni, vagy nem kivánom őt szexuálisan, ez azt jelenti, hogy vágyok másra is! Nagyon sokszor szrul érzem magam emiatt, depressziós, stresszes, frusztrált vagyok. A feleségemnek próbáltam ezt elmagyarázni, ő annyit mondott, fogadjam el, hogy ilyen vagyok, de ez rohadt nehéz megcsalás nélkül. A házasság előtt azt hittem, hogy, ha majd megnősülök, elmúlnak a vágyaim, de rohadtúl nem ez történt, sokkalta inkább felerősödtek. Könnyű lehet itélkezni a bi fiúk felett, de baromira nehéz ez igy nekem!

2021. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó ugyan ez van velem is nőként.

Biszexuális vagyok és hiába vagyok egy pasassal és jól érzem magam vele és közös életet tervezzük.

Halványan de ott van bennem az néha hogy jó lenne nővel lenni.

2021. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
27%

26 és 27 eskék.


Ezt mindenképpen megkéne beszélnetek a párotokkal. Én úgy tudom, hogy ebben az esetben nem számít megcsalásnak, ha valaki a saját nemével is összebújik néha.

Ezt meg kell értetnetek a párotokkal.

Szexpartner kereső oldalakon rengeteg ilyen van.

Sokan megtudják ezt beszélni.

Muszáj, mert másképp soha nem lesztek igazán boldogok, és idővel felemészti a házasságot is.

A jó házasság, és a jó kapcsolat érdekében ezt mindenképp meg kell tenni.

Ha nem lehet megbeszélni a párocskával, akkor lehet néha titokban is, csak az már nem olyan.

Ott már megvan a lebukásveszély, a kockázat, ott már nincs meg az az igazi felszabadultság.

Azt kell megérteni, hogy aki biszexuális, az csak akkor lesz igazán boldog, ha néha a saját nemével is összebújik.

Nagy rendszert nem kell belőle csinálni, mert az rosszul esik a párocskának, de néha néha meg kell ez tenni "sajnos".

Hajrá. 😀😁😉

2021. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
74%

“ Azt kell megérteni, hogy aki biszexuális, az csak akkor lesz igazán boldog, ha néha a saját nemével is összebújik.”


A biszexekkel kapcsolatos legnagyobb téveszmét olvashatták!

2021. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
36%

Akkor valószínűleg te heteró vagy, és nem értesz hozzá, fogalmad nincs az egészről.


Egyértelműen leírta a 26 os is, és a 27 es is, hogy szenvednek a kapcsolatukban, mert a saját nemükre is szükség lenne néha.


Ez ők maguk leírták. Akkor mi ebben a nagyon nehéz husikám?

2021. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!