Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha már egyszer összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már egyszer összejönnétek egy biszex sráccal, akkor tényleg mutasson is nektek valamit a fiúszexből vagy legyen abszolút hűséges?

Figyelt kérdés
Olyan lányoktól kérdezem, akik járnának biszex sráccal, tehát nem az undorodó leszólásokat szeretném bezsebelni.

2021. jan. 16. 10:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagyok hetero, biszex vagyok, husikám.
2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen leírta az a két válaszoló a saját érzéseiket, igen, de ők nem egyenlőek az összes biszex-szel.

Mi is ugyanúgy vágyhatunk monogám kapcsolatra, és ugyanúgy lehetünk hűségesek mint a heterok.

Pár ilyen biszex miatt, akik azt mondják hogy folyamat szükségük van mindkét nemre, megy az általánosítás hogy megbízhatatlanok vagyunk. Ezért bifóbok sokan, nem csak a heterok, de a melegek/leszbikusok közt is sokan.

2021. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van 32 eske, semmi baj az égvilágon a bi hajlamú emberekkel.

Legalább is nekem semmi. Sőt.


Elmondom neked, hogy én egy heteró férfi vagyok, de nagyon örülnék neki, ha bi lennék.

Kár, hogy ez nem döntés kérdése. Sokkal szélesebb a paletta.

Aztán ha éppen volna párom, aki nő, az már rajtam áll, hogy elmondom e neki vagy sem.


Én szerencsés lennék, mert olyan a munkám, hogy tudnék néha huncutkodni, és ez nem derülne ki.

Transz nemű lánnyal már voltam egyébként, és orálisan ki is elégítettem, mert nagyon kis aranyoska volt.

Kis picike kis teljesen nőies pénisze volt, olyan 8-9 cm körüli.

2021. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan, látom nagy itt is az isten állatkertje. :D


Pedig ez egy társadalmilag helyes és fontos kérdés, amit jó megbeszélni vagy megvitatni. Persze nem így mint itt-ott látható.


Ha én lennék ebben a helyzetben, először is el kéne döntenem az elején, hogy bele mennék e egy olyan kapcsolatban ahol lehetnek olyan szekszuális igények amiket én effektive nem tudok kielégíteni. Mint hetero férfi, így ha akadna egy olyan nő akivel szívesen összejönnék, patent minden és lehet közös jövő, és van benne annyi őszinteség (ez fontos), hogy elmondja nekem, hogy időnként puncira vágyik, akkor mérlegelni kell. Meg kell beszélni, hogy ő miként szeretné ezt megélni. Nélkülem, esetleg velem, vagy benne van e a pakliban egy szerelmi háromszög lehetősége? Ez egy olyan dolog amit nem lehet az emberekbe belefolytani, ezeket meg kell beszélni az elején. Ha nem volt őszinte akkor, sajna benne van a pakliban h másban sem, meg hát ilyenkor csorbul a bizalom. De ez hetero pároknál is így van, vannak szexuális parafiliák, meg kell beszélni és kompromisszumokat kötni, vagy csak hagyni és élvezni. :)


Én elgondolkodtam ezen és kialakítottam erre egy megoldást a fejemben aztán meglátom mit hoz az élet, de nem árt felkészülni. Én azt vallom, hogy senkibe sem szabad belefolytani a vágyait. Az nem működik. El kell fogadni úgy ahogy van vagy nem belemenni.

2021. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Én heteroromantikus bi vagyok...

Magyarul nem tudnék férfival együtt élni de a sex az hiányzik, vágyom rá DE Utána meg kb feltudnám magam kötni...

Elszáll a vágy és csak ostorozom magam.

2021. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
80%

35 öske.


Akkor nem csak én vagyok így.

Én is teljesen heterónak vallom magam, de időnként, szép transz lányokat kielégítek orálisan.

Marha jól esik, nincs semmi baj.

Aztán másnap felébredek, és utálom magam.

Hogy tehettem ilyet, stb, stb.

Ahogy te is mondod, elszállt a vágy.

Aztán eltelik pár hét, vagy kb 1 hónap, és akkor újra megint leszopok egyet, mert hiányzik.

Aztán megint ostorozom magam.


Úgy látszik más is van ezzel így. 😃😢

2021. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
49%
Azért vicces amikor valaki f asszal a szájában heteronak hiszi magát.
2021. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de ez van.

Élvezzük az életet, addig, amíg meg nem halunk. 🤦‍♂️🤷‍♂️

2021. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat a fiús szex, volt is részem többször ilyen hármasban, imádtam. Nő vagyok!
2021. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok, van egy biszex ismerősöm, hármasban élvezzük a szexet. Élvezettel nézem, ahogy a pasik leszopják egymást, végig. Nagyon izgat.

És dugja is egyik a másikat, mindenféle pózban. Én teszem be a farkát a fenekébe, ennek különösen örülök.

Velem is foglalkoznak, nyalnak, dugnak.

2021. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!