Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok, transz vagy crossdr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok, transz vagy crossdress lehet szép?

Figyelt kérdés
Bi lányok, hogyan reagálnátok, ha segítenétek egy srácnak, hogy nőiesebb legyen, és a végén megtetszene nektek, izgalomba hozna titeket a dolog?

2021. jan. 16. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem hozna lázba.

Én úgy vagyok biszex, hogy vagy nőies nő vagy férfias férfival akarok lenni. Nem akarom vegyíteni.


Ha lenne egy crossdresser haverom lehet segítenék neki, hogy kiélje magát, de nem izgulnék fel rá.

2021. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyos tőled. :)
2021. jan. 16. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabad megkérdeznem, #1, hogy te milyennek tartod magad? Nőiesnek, semlegesnek, esetleg inkább férfiasnak?

Csak érdeklődésképpen kérdezem.

2021. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok:

3-as:

Abszolút nőies nőnek vallanám magam. Max az orromra lehet rábökni, hogy férfias :D

2021. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orrokhoz speciel nem értek :D
2021. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Én arra vágyok hogy valaki nővé neveljen és kipróbálhassam a női szerepet.
2021. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!