Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Tudom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Tudom, hogy van bennem egy hajlam. Ez nem csaphat at leszbikussagba igaz?

Figyelt kérdés

Voltam mar lannyal de mindig ittasan.

Tudom, hogy van bennem egy hajlam.

De megsem tudnam kijelenteni egyértelműen, hogy biszex volnék.

Pl egeszen 2 hettel ezelottig el se tudtam képzelni, hogy mashogy is hozzaerjek egy p*ihoz mint kézzel. Az volt nekem a max, mastol undorodtam.

Most viszont, hogy megtettem mar annyira nem tartom undoritonak sőt sokat fantazialok rola.

Szerintetek?

Bocsi ha hulyeseget kérdezek..

Uj nekem ez.

20/N


2021. jan. 17. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát, ha vonzódsz a faszhoz is akkor nem leszel leszbikus, biszex max.

De szerintem semmi szégyelni való nincs a biszexualitásban, sőt én felettébb élvezetesnek tartom ha kettő nő egymásnak csapja magát.

2021. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak nem szeretnék később arra ebredni, hogy már csak a lanyok erdekelnek.

De akkor ez nem történhet meg.

2021. jan. 17. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a következő időszakban kikkel fogsz lefeküdni és hogy mennyire lesz jó. Most nagyjából a kiváncsi heteró és a biszex közt lehetsz.
2021. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hmm..

Mondasz valamit

2021. jan. 17. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha úgy ébred az ember, hogy leszbikus. ??? :-) semmi.
2021. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igaz.

De valahogy en ferfivel tudom elkepzelni az életem.

2021. jan. 17. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugye a társadalmi berögződés szerint ez egy rossz dolog. Úgy nőttél fel hogy a férfi nő páros a normális. Szerintem biszex vagy, csak mivel ez társadalmilag nem olyan elfogadott, ezért elnyomtad magadban. Az alkohol oldja ezeket a gátlásokat, és így ment a dolog. Magadban szerintem szégyelted hogy vonz a saját nemed, ezért bemagyaráztad hogy ez undorító hogy elnyomd, de kipróbáltad és rájöttél hogy nem is olyan rossz dolog.

Ha többször is voltál lánnyal akkor biztos nem vagy hetero. De nem az történt hogy régen hetero voltál és biszexé változtál, hanem mindig is az voltál csak most jössz rá. Nyugi, ha a fiúkat is szereted nem leszel leszbikus.

2021. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Igaz amit mondasz, mert ha visszagondolok a kislány koromra vannak gyanus momentumok. :)

2021. jan. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!