Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek bepróbálkozzak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bepróbálkozzak ennél a fiú haveromnál?

Figyelt kérdés

Van egy 2 évvel fiatalabb fiú ismerősöm, aki tetszik, külsőleg és belsőleg egyaránt. Nem vagyunk olyan közeli ismerősök, néha dumálgatunk csak.


Anno ráírtam egy kamu Facebook profillal, ahol egy helyes sportolónak adtam ki magam, majd rákérdeztem, hogy érdekelné-e valami. Azt írta, hogy miért ne. Küldött magáról póló nélküli képet, de tovább nem szivattam szegényt.


A kérdésem az, hogy ennek az infónak tudatában, érdemes-e nála bepróbálkoznom? Félek, hogy azért kezdené el tagadni, mert ismerjük egymást, és lehet csak szivatnám ezzel a dologgal.



2021. jan. 18. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kapd le, meglátod hogyan reagál, tagadja-e, ha Te nem tagadod.
2021. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Tuti hogy van nála esélyed. Ha hasonlítasz a kamuprofilra akkor mindenképp
2021. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Az első kérdésre igen. De nm értem mire jó ez a játszmázás? Ha tényleg bejön, csináld rendesen és normálisan.
2021. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem én sem miért kell a játszmázás... vagy látod valaki szemén hogy bejössz-e neki, szimpatikus vagy-e neki vagy nem. Egyébként meg ne legyél már ennyire b.szari hogy kamuprofilokat gyártasz - azzal semmivel sem leszel előrébb. Tegyél egy próbát ha akarsz tőle valamit, mi nem tudjuk megmondani neked bejössz-e neki vagy sem.
2021. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!