Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még egyáltalán olyan biszex vagy meleg normális férfi, aki szeretne a szó szoros értelmében véve barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy látszik, hogy elfogytak azok a férfiak, akik megfelelnek az alábbi 3 feltételnek:

- nem vadásznak más férfiakra, hanem igazi barátot, partnert szeretnének találni

- nem váltogatják hetente a partnereket, hanem a mélyebb és hosszabb távú kapcsolatokat keresik

- nem agresszívak, durvák, nyomulósak, hanem a gyengéd és türelmesen felépülő kapcsolatoknak a hívei


Biszex férfiként 1,5 éve próbálok egy diszkrét, baráti és intim kapcsolatot találni, de a partnerkereső oldalakon csak olyan férfiak írtak vagy válaszoltak, akik már egy nap után csak a szexet akarták vagy egyből fotót, telefonszámot.



2021. jan. 18. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én ilyen vagyok. 26f
2021. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Biszexként nem nagyon fogsz találni ilyet. Melegként is nehezen. De a neten pláne felejtsd el. Szinte csak kamus, vagy gyáva alakok vannak, akik nem ismerkednek, csak szórakoznak a másikkal.
2021. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha türelmes vagy, akkor találhatsz, mert vannak olyanok!
2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű a dolog az biztos én is tanácstalan vagyok e téren. Bi ffi.
2021. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsésnek mondhatom magam, mert évekig volt egy ilyen szó szerint jó barátom,akivel testi és lelki értelemben minden téren jól megvoltunk.

Pár éve elköltöztek, azóta próbálok találni,megismerni egy értelmes és tényleg komolyan gondolkodó férfit, akivel kialakulhatna valami.

Több portálon is próbáltam, tényleg csak képkéregetés, azonnali szex a menő.


Mivel ezt nem tudom és nem akarom, hogy ennyiből álljon egy "ismeretség", nem is keresgélek már.

Ha a véletlen hoz,akkor örömmel várom.

2021. jan. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos kevesen vannak és én sem találok normális partnert.
2021. jan. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vannak! Csak lehet, hogy családjuk van, és így nehezebben lépnek, nem mernek belemenni egy hosszabb kapcsolatba
2021. jan. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Biztos létezik, csak valahogy elkerültük egymást.
2021. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
69%
Igen, van. Viszont számomra fontos a személyes interakció, nem akarok hetekig, hónapokig chat-elni. 22/F
2021. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
én is szeretnék egy ilyen normális férfival megismerkedni Én 35 vagyok és aktív
2021. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!