Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még egyáltalán olyan biszex vagy meleg normális férfi, aki szeretne a szó szoros értelmében véve barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy látszik, hogy elfogytak azok a férfiak, akik megfelelnek az alábbi 3 feltételnek:

- nem vadásznak más férfiakra, hanem igazi barátot, partnert szeretnének találni

- nem váltogatják hetente a partnereket, hanem a mélyebb és hosszabb távú kapcsolatokat keresik

- nem agresszívak, durvák, nyomulósak, hanem a gyengéd és türelmesen felépülő kapcsolatoknak a hívei


Biszex férfiként 1,5 éve próbálok egy diszkrét, baráti és intim kapcsolatot találni, de a partnerkereső oldalakon csak olyan férfiak írtak vagy válaszoltak, akik már egy nap után csak a szexet akarták vagy egyből fotót, telefonszámot.



2021. jan. 18. 14:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok normális aktív partnert sajnos
2021. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodjatok picit:

Kibe fogsz első (százba) belebotlani? Aki nyomulós, kevés gátlás van benne, akit hajtja a vágya (farka)!

Aki nem ilyen, az jóval lassabban lép. Az nem akar az első szóra szexet úgy, hogy nem is ismer.

Hát ettől olyan nehéz, mint gyémántot találni! (De ettől még létezik a gyémánt, de sok "munka" kell, míg megtalálod! Ha feladod, akkor csak a felszíneseket találod meg. Szóval legyél kitartó, mert akkor megérdemled a kincset.)

(Ajjaj, elég csöpögősre sikeredett, de engem már megtaláltak, nem hajtok újabb partnerekre. :))

2021. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pont olyan pasit keresek, mint a kérdező.


A tapasztalataim is ugyanolyanok. Számomra meglepő, hogy mennyi kamus, hazudozó pasi van, mindenki kezdőnek vallja magát, még azok is akik évekkel ezelőtt regisztráltak különböző oldalakon,és az adataik mellett ott van a látogatóik száma, százas, ezres nagyságrendben. Úgy gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatban alapvető dolog a védekezés, ha ezt leírom kivétel nélkül mindenki eltűnik.Eltelt pár év,amióta keresek egy megbízható, felelősen gondolkodó,értelmes partnert,és még senkivel sem találkoztam.Csak "napi kezdők",kiéltek,képkéregetők,élvezkedők "írd le,részletesen, pontosan mit szeretnél" vannak.Mindenki ilyen lenne?

2021. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
én is szeretnék egy ilyen normális férfival megismerkedni Én 35 vagyok és aktív
2021. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező nagyon pontosan leírta azt, hogy én is alapvetően milyen céllal keresek partnert. Bár nem romantikus céllal keresek, de nekem is fontos a gyengédség. Egy alkalmas lánnyal/nővel szeretném hosszú távon teljessé tenni az életem, viszont addig is szeretném magam valakivel kölcsönösen jól érezni magam, és ahhoz alapvető fontosságú, amit a kérdező írt.
2021. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Biszex férfiként én is próbálok egy diszkrét, baráti és intim kapcsolatot találni,
2021. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is igyekszem ilyen érzelmen alapuló kapcsolatot kialakítani, de egyelőre még nem jártam sikerrel :(

19/p

2022. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerkednék normális, velem egykorú vagy tőlem idősebb aktívval. 30 p
2022. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet keresek
2023. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Halmozottan hátrányos helyzetű bi férfiként én is ilyent keresek. Hogy miért vagyok három "H"-ás? Budapesttől bő 200 km-re élek, elmúltam 67 éves, uni passzív vagyok és uni aktívot keresek a falumban, vagy valamelyik szomszéd faluban.
2023. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!