Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Részegek voltunk, megdugott a legjobb barátom. Ez két hete volt, azóta minden találkozás köztünk a szexről szól. Azóta semmi mást nem csinálunk, minden gondolata arról szól, hogy mikor dughat meg újra és újra. Élvezem vele a szexet, de szeretném visszakapni a régi barátságunkat, amikor marhultunk, buliztunk és csajoztunk együtt. Lehetséges ez? 21/F

2021. febr. 5. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt 🤷‍♂️ ebből már soha nem lesz ugyanaz a barátság.
2021. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges.
2021. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2021. febr. 5. 14:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem csak dugásból áll az élet. Menjetek, éljetek, majd utána dughat csak meg.
2021. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, az volt a válasza, hogy amióta megtörtént köztünk, folyamatosan kanos és csak ezen jár az esze. Tegnap hajlandó volt eljönni velem futni, de csak úgy, hogy megígértem, hogy utána együtt tusolok vele.
2021. febr. 5. 14:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor jó az irány. Mond meg neki, hogy csajozni is mehettek együtt, az még izgalmasabb. Csak olyanokat kell találni, akivel négyesben is lehet csinálni majd.
2021. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Négyesben azért lehet nem csinálnám. Igazából nekem okés lenne, ha újra barátság lenne, és néha lenne egy kis extra. Holnap lenne egy házibuli, ahol lesznek csajok is. Most azt írja nekem, hogy mi lenne, ha inkább kihagynánk és kettesben töltenénk az estét. Régen alig várta az ilyeneket, hogy tudjon csajozni.
2021. febr. 5. 14:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rád van kattanva most nagyon. Mond meg, hogy menjetek a buliba és akár ott is lehetne valami izgalmas majd.
2021. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pont ettől vagyok megrémülve, hogy ennyire rám van kattanva. Tegnap este, amikor elélvezett, meg akart csókolni. Rosszul esett neki, hogy nem hagytam. Írtam neki, hogy holnap menjünk a buliba. Azt mondta oké, ha ma vele alszom.
2021. febr. 5. 14:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked sok már, amit ő akar? Mondd el neki, még ha nehezen is érti meg. El fog veszíteni mindenféleképp, ha ennyire nem hagy békén. Hátha elgondolkozik rajta.
2021. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!