Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van nő, aki azért nem jönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nő, aki azért nem jönne össze passzív biszex pasival, mert attól tartana, hogy nem fog tudni rendesen teljesíteni?

Figyelt kérdés
Tényleg nők válaszát várnám.

2021. febr. 10. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Izé... passzív biszex pasinak hogy "teljesít" egy nő? A straponon kívül... ha meg "normál" módon vannak együtt akkor meg tökmindegy biszex-e.
2021. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát engem személy szerint nem zavarna
2021. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem attól fél a nő, hogy pasi nem fog tudni rendesen teljesíteni, hogy gondja lehet a keménységgel.
2021. febr. 10. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
#3 a "keménység" csak akkor derül ki amikor már az ágyban vannak, előre senki sem párázik rá. Ha ott teljesítesz akkor jó, ha nem akkor meg tökmindegy hetero vagy, vagy biszex.
2021. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel csak utána derül ki hogy milyen vele, így ez nem lesz kizáró ok előtte.
2021. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Később derülne ki úgyse az elején
2021. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem félnék ettől, egyszerűen csak nem jön be ha valaki passzív. Nem csak szex, személyiség terén is. Én határozott személyiség vagyok, és nem akarom elnyomni a páromat, szexben viszont imádom a sub szerepet. Szóval nem működne, egyszer megpróbáltam.
2021. febr. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen összejönnék egy biszex sráccal, legalább megbeszélhetnénk hogy kinek milyen pasik jönnek be. A passzivitás sem gond, a "femdom" nekem oké. Akár még... khm, strap-onnal is "segítenék" neki, ha azt szeretné. Egyedül azzal nem lennék kibékülve, ha ő akarna anált rajtam. De azt heteró pasinak se engedném meg.
2021. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!