Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány százaléka lehet biszexuális?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 07:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

Hello 10#,nem hiányzik valaki az erszényedből, nekem bejönnek a kenguk, van humoruk.

írhatnál.😏

2021. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Kend guru? 😂
2021. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Kevés az igazi biszex is, meg b.zi is. Sajnos ma már divat annak lenni, vagy annak vallani magát. Szóval, inkább csak divatból buzulnak az emberek.
2021. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
🤔.
2021. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%
Miért baj az ha valaki divat bzi, vagy divat bi?
2021. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kb 70 %. Egyébként nekem eleinte lelkiismeret furdalásom volt, az első pasis szexnél. Ma már természetes, hogy pasikkal is szexelek. A múltban is teljesen természets volt, hogy pasik is szexeltek egymással. A vallás csinált ebből gondot. Hogy pasikkal szexelek megvan az előnye is.
2021. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 De La Cruse ***** válasza:
37%

Kevesebb mint a homo.

Vagyis hivatalosan 0.044% körüli értéknél kevesebb szám.

Nem mindenki számít homónak vagy binek aki annak vallja magát.

A felkapott divat nagyít a tényleges számokon és vannak érdekcsoportok akik érdekeik szerint szeretik nagyítani ezeket a számokat és a szimpatizánsokat is beleszámolják a saját érdekeikbe.

2021. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%

#13, mi az, hogy divatból??????

szóval én heteró létemre gáz vagyok, mert nem követem a "divatot" vagy mi???

gondolkodjál már!!

ekkora marhaságot is régen hallottam

"divatból" nem fogom a haverom répáját cumizni

2021. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem többen, mint akik bevallják egyáltalán maguknak is.

Ez az elnyomás lehet család/társadalmi/munkahelyi/vallási stb. akármi eredetű.

Szerintem az emberek 30-35%-a simán lmbtq tag.


Az egyik válaszadó szerint "divat" lett...

Igen, biztos vannak akik amiatt mondják azt, mert azt hiszik, hogy "menő".

Ennek ellenére szerintem azért gondolják többet "divatnak", hiszen változik a társadalom, politika (haladottabb országokban) és nem félnek az emberek felvállalni önmagukat.


Illetve, az is érdekes kérdés, hogy azért mert valaki szívesen lefekszik azonos neművel, de nem lenne vele élettársi kapcsolatban, csak ellenkező neművel, ő biszex vagy nem?

Mindenesetre a válasz erre a kérdésre szerintem mindenkinek a saját dolga:)

2021. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
20%

Az emberek jelentős része, főleg fiatalok eléggé el vannak tévedve jódolgukban. Kevesebb a valós probléma és sokan nagyon el vannak kényeztetve, a családi és haveri körben szinte minden családban ezt látom. Így az embereknek van idejük és kedvük kitalálni mindenféle műproblémákat meg semmiségeken filozofálni. Ami instagramon meg tiktokon van az nem a való élet, az az exhibicionista nagyon kis szelete, szerintem a social media (meg a média) nem reprezentatív ilyen témában (sem). Biztos van az a társadalmi réteg ahol sok a kísérletező, főleg tizen- és huszonévesek körében de ezek csak egy részhalmaza bi, vagy homoszexuális. Nagyon csodálkoznék ha két számjegyű százalék lenne bármelyik, az anomáliák általában kisebb arányban fordulnak elő normális esetben, magas százalék esetén kihaltunk volna nagyon régen. Ez nem filozófia vagy ideológia hanem biológiai, evolúciós kérdés.

Egy ilyen kategóriát feltételezhetően jelentős mértékben nem heterók néznek, így a válaszok is annak megfelelően alakulnak.

2021. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!