Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés egy valódi farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy valódi farok a seggben?

Figyelt kérdés
Férfiként sosem próbáltam még férfival, csak nőkkel, de nagyon vágyom erre. Elképzeltem már, hogy milyen lehet egy szép, vastag, nagyobb farkinca a segglyukamban, ahogy dug mélyen, erősen, ahogy a bőr csúszik fel-le rajta. Masszírozza makkal a prosztatámat és a végén jól megkeni belülről spermával. Fuhhh. Mennyei lehet. Milyen érzés egy igazi farok? Eddig csak a 18/4-es dildómmal játszottam mindig.
2021. febr. 14. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Mint amikor szarsz, csak nem kifelé jön, hanem befelé megy
2021. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. A dildót maximálisan élvezem, tövig ülve s közben verem.
2021. febr. 14. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Az a legjobb ha érintetlenül tudsz elmenni tőle.
2021. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki 😉
2021. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Dugjál fel egy kukorica csövet!
2021. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
De a rézf.szú bagoly is jó lehet.
2021. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Soha sem fogod megtudni, ameddig így állsz hozzá a dologhoz.

Ülsz időnként a dildón és örömet szerzel magadnak, azt gondolod olyan a valódi is, amikor valaki mozog benned, amikor az élvezésig csinálja? Hát hidd el, nem olyan.

Az teljesen más, odáig el kell jutni, hogy akard azt, a magáévá tegyen, és ha ez megy, akkor jól fogod magad érezni Te is meg Ő is. És meglepődsz majd, hogy ez a poszt mennyire nem arról, szólt, amit tapasztalni fogsz.

(megjegyzem, ez még társkeresésnek sem igazán jó)

2021. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal másabb az az érzés amikor egy igazi farok mozog benned. Vissza jelzel a partnerednek, ő reagál rá. Érzékien,csináljátok. Én azt szeretem amikor hangosan elélvezett bennem. Éreztem ahogy elönt a forróság a magját belém pumpálja. Kellemes érzés és örültem az Ő gyönyörének is.
2021. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem fájt az első.
2021. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első pont amiatt, hogy első, kellemetlen tud lenni, hiába figyelmes a partnered. Nem tudja a passzív, hogy miként reagál a teste, mit kell csinálnia, hogy jó legyen. Aztán a következőnél már könnyebb, a partner is tudja, mikor mit tegyen, és lassan kialkul egy olyan összhang, amikor már minden pillanata élmény a szexnek.

De ehhez az elsőnek is meg kell történni.

2021. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!