Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40 feletti nők akinek fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nők akinek fiatalon volt biszex kalandja,miert mondjatok sokszor,hogy ebböl már kinöttem? Nem egy nő mondta már amikor rákérdeztem,hogy anno megvolt de mar kinötte.Miert kell kinöni ha valami izgato?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert egyszerűbb - lényegében még saját magának is - hazudni erről, meg ráfogni olyasmire, ami egyértelműen butaság, mintsem bevallani, hogy igen, vannak biszexuális hajlamai.
2021. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom párkapcsolatot csak egy férfival tudnak elkepzelni, a nőkre meg csak szexpartnerként tekintenek, szóval egy idő után, amikor már csak komoly kapcsolatban gondolkodnak, elhanyagolhatónak tekintik a nők iránti vonzódásukat.
2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok barátnőnem volt ilyen, de mind fiatalon, buliban, piásan, ahogy ebből a korból kinőttek a leszbi kalandok is elmaradtak, mert nem biszexek voltak, csak lázadó, bulizó fiatalok.
2021. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó mit értesz leszbi kalandok alatt?

Részegen csókolózni a fiúk kedvéért, vagy ténylegesen lefeküdni egy lányokkal. Mert az első tényleg nem biszex, de a második már az.

2021. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Hát olyanok történtek, hogy részegen csókolóztak, fogdosták egymás melleit, fenekeit, benyúltak egymás szoknyája alá, de komoly szex nem volt (legalábbis a baráti társaság így tudja).

2021. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondhat bárki bármit, szerintem ez a határ a biszex és a “még belefér a heteroba” között.

Oké, fiatalon, részegen, buli hevében csókolózni barátnőkkel meg fogdosni egymást... szerintem az illető nem feltétlen biszex, csak fiatal.

De aki már szexszel is nőkkel, az már semmiképp nem hetero.

2021. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Egyébként mindig az egyik csaj kezdte, és persze a többi is belement a "hülyéskedésbe", viszont aki kezdte, arról azt mondták, hogy neki komoly leszbi hajlama is van, az igaz, hogy ez több mint gyanús volt, de biztosra számunkra nem derült ki. Ami nagyon izgató volt a dologban, hogy 4 csajról volt szó (nem minden esetben volt ott mind), aki mind bomba csaj volt.

2021. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!