Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire szokatlan, hogy 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan, hogy 32 évesen még csak most tartok ott, hogy elfogadjam, hogy nőként a férfiakon kívul a nők is érdekelnek,eddig elnyomtam magamban, így konkrétan szex sem volt lánnyal, csak kisebb dolgok?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz, hogy ennyi idősen , még nem is voltam úgy együtt nővel...
2021. febr. 21. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Valaki sosincs nővel mégha biszex is, mert pl elsőre megtalálja a párját egy férfiban és utána nem kell nőt keresnie. Vagy úgy alakul. Attól még lehet biszex, ez nem változtat semmin, vagy nem von le semmit az ember értékeiből
2021. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Èn a vàlás utàn, 45 évesen voltam először nővel. A baràtnőm megkért hogy ugorjak be harmadiknak a férjèvel. Ekkor jöttem rà hogy milyen finom egy nő. Az is izgi volt amikor a férje farkàt ő igazította a szàmba. Azóta totàl rá vagyok kattanva. Alig vàrom az újabb alkalmat.
2021. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, de próbáld ki ha lesz lehetőséged. Nagyon jó nővel lenni.
2021. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem gaz.

Bar en tudtam de nem volt alkalmam csak 35 evesen elsore

2021. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

26 éves vagyok és már férjnél voltam, amikor rájöttem, hogy biszex vagyok, azelőtt csak csókolóztam, vagy fogdostam lányt (és igen, erre komolyan képes voltam azt hinni, hogy hetero vagyok, akkor is, ha nagyon bejön... :D)

A férjem tudja amúgy és úgy érezzük, hogy a hármas sem férne bele, azt is megcsalásnak éreznénk mindketten, a háta mögött szintén nem fogok csinálni semmit, úgyhogy én elfogadtam, hogy nem fogok szexelni nővel, szerintem ettől nem leszel se gáz, se kevésbé biszexuális.

2021. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
30 vagyok. Van férjem és 2 gyerekem. Szeretem a nőket de eddig nem fogadtam el és nem is próbáltam. Pedig jobban izgatnak mint a pasik
2021. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!