Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudjuk egy emberről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk egy emberről hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
Viselkedésre, megjelenésre gondolok - miként jelzik a szexualitásukat

2021. febr. 28. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, de senki nem mondja meg rólam.
2021. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha van hozzá "radarod" akkor észreveszed, de nincsenek konkrét jelek, hanem egyszerűen (tapasztalatból) megérzed. NEM kell jelezniük, mert nem a környezetre tartozik. Csak annak jelzik aki tetszik nekik és érzik hogy szintén nyitott másnak nem.

A heterók sem mászkálnak a fejük felé tartott táblával hogy XY tetszik nagyon, a biszexek is csak a kiszemelt felé adnak jeleket.

2021. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak azért kérdeztem ha egyszer olyan "helyzetbe" kerülnék - felismerjem.
2021. febr. 28. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha biszex akkor valamilyen módon biztos biztos megpróbál utalni rá,avval

aki bejön neki.Gesztusok és ha,beszélgetsz velük észre fogod venni.

2021. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy olyan jelek mint öltözködés amerikába kezdték el „megjelezni" magukat még pedig pl a nadrág fel volt tűrve, kifelé úgy h látszódik a környezetnek, meg hasonló jelek, ezt 2017-18 ban kezdték el, viszont azóta már stílus lett belőle és akár ki használhassa ezeket, + Magyarországra nem hiszem hogy nagyon értelme lenne ezeket használni. Szóval én a radaromra hallgatok legfőképpen, valahogyan rá nézek valakire és érzem hogy az, persze nem tudom biztosra hogy meleg e vagy biszex, csak azt tudom hogy (ha fiúról van szó) akkor biztosan tetszenek neki fiúk. Amúgy a szemkotaktus sokat csinál, így is lehet jelezni h tetszik nekünk a másik, és szerintem ez a legegyszerűbb.
2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Busman1978 ***** válasza:
100%

5: úgy két hete tévedtem egy fiúval kapcsolatban. azt hittem vevő lehet egy kis biszex kalandra, aztán kiderült hogy nem... :/

szépen lassan és óvatosan tereltem a beszélgetést masszázsra, meg masszázsolajra, aztán a végén felajánlottam neki, ha érdekli, meghívom egy ilyen olajos masszázsra. mosolygott rajta és írta hogy inkább lányt választana ;)

2021. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!