Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mièrt izgat 3.kènt beszállni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt izgat 3.kènt beszállni bi párhoz?

Figyelt kérdés

Nem lennèk Homo semmi pènzèrt!


De mondjuk az izgat ha 1 párhoz mennèk 3.nak.

A csaj mondjuk oboázna a pasija meg nyalná a herèim.


Vagy 2en tolnánk a csajt.



Lehet pervi gondolatok de ez van.


2021. márc. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kihagyhatatlan opciónak tűnsz.
2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi toltunk egyszer ketten egy csajt, mindketten punciban és mindketten el is mentünk...
2021. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem akkora élmény ám a hármas mint a fantáziádban tűnik.
2021. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Homo tényleg nem vagy, csak biszex ha erre vágysz. Egészségedre, van még pár ezer ember ezzel.
2021. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert biszex vagy. Ezért.
2021. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt meg nem tudom.

De ha mondjuk egy didkos csak furulyazna a makkomon, es mellette a pasija is ra-ra cuppanna, hat akkor a csaj miatt(mert megkaphatom) a pasinak valjek egeszsegere.

2021. márc. 1. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

ettől miért lenne biszex?

egyből ráerőltetitek az emberre a hülye dumátokat

ezt akarja a kérdező, és akkor mivan?

kérdező, ezek nem rossz gondolatok, rengeteg HETERO fiút ismerek, akik ugyan így belemennének ilyesmibe, talán még én is, de csak a csaj miatt, most attól, hogy lenne rajtam kívűl még egy gyerek, az nem jelent semmit, ne hallgass a sok selejtesre, ne engedd, hogy telebeszéljék a fejedet olyannal, ami nem igaz

és amúgy többiek, akkor lehetne mondani rá, hogy biszex a kedves kérdező, ha a csaj mellett a férfi kollégával is foglalkozni szeretne, de ahogy a kérdéséből leszűrtem, az a dolog nem érdekli

2021. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
akit nem zavarna hogy egy masik ferfi a hereit nyalogatja, az bi, es ezzel nincs semmi gond. szep elmenyekben lehet reszed ha felvallalod
2021. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez heteroflexibilitás, vagy enyhe bi. Van ilyen, én is fantáziálok ilyesmiről, pedig soha nem találtam vonzónak egy pasit sem.
2021. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!