Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Coming out - mit tennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming out - mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, tavaly házasodtam össze a férjemmel 4 év után, kb fél éve jöttem rá, hogy biszexuális vagyok. Ő teljesen jól fogadta, már korábban is voltak beszélgetéseink a témában, úgyhogy nem volt neki sem óriási meglepetés, meg egyébként is teljesen elfogadó és nyitott szerencsére.

Viszont most kicsit tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy a szűk családomnak, közeli barátoknak elmondjam-e. Szeretném elmondani, de félek a szüleim reakciójától, az egyikőjük nagyon régimódi ezen a téren sajnos, valószínűleg nem tagadna ki, csak szerintem rossz irányba változna a kapcsolatunk.

Barátoknak szívesen elmondanám, közülük tudom, hogy szinte mindenki elfogadó és nem hiszem, hogy bármi változna, de ezzel meg az a bajom, hogy így egy idő után akár a szüleim is megtudhatják mástól, amit egyáltalán nem szeretnék, akkor inkább tőlem tudják meg.

Kicsit úgy vagyok vele, hogy igazából “mindegy”, szeretem a férjemet, vele akarok lenni ezután is, tehát akkor “minek” mondjam egyáltalán el bárkinek, de közben mégis szeretném, ha tudnék róla nyíltan beszélni...


Valaki volt hasonló helyzetben? Nálatok hogy ment?



2021. márc. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne mond el, ha amúgy sem akarod kipróbálni másik nemmel. Ha ki is akarnád próbálni a szexualitásod nem tartozik senkire. Elég ha férjed tudja
2021. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szuloknek nem mondanam el, plane ha idosebb regimodi generaciobol valok, baratoknak csak ha ugy erzed, esetleg par kozeli baratnonek.

en a barataim tobbsegenek mar coming outoltam, de mivel jelenleg baratom van es a csaladom meglehetosen konzervativ, nekik akkor fogom elmondani ha aktualis lesz, komolyabban ismerkedem majd egy lannyal

2021. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minek mondanád el a szüleidnek?


A barátok még csak-csak érthető, de szerintem csak azoknak, akikkel ilyen személyes témákról szoktál beszélni. Azt gondolom egyébként, hogy nem látványosan "kaminoutolni" kell, hanem mellesleg elmondod, hogy neked tetszenek a lányok is, aztán ennyi.

2021. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Én sosem értettem minek a biszexualitást nyíltan felvállalni. Szerintem 100%-ig senki sem lehet hetero, ha tetszik ha nem. Egyébként meg ahogy a lábfetisiszták sem állnak a szüleik elé a bejelentéssel, neked sem kötelező. Nekem is van kis bi hajlamom, de alapvetően a nők iránt érdeklődök. Nem híresztelem senkinek, meg aztán nem is érdekelne senkit.

20F

2021. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!