Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszexnek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszexnek számítok?

Figyelt kérdés

Aki heteronak vallja magát férfiként, ti meg tudjátok állapítani, hogy egs másik férfi jóképű-e? Mostanában (lehet régebben is, de csak most tűnt fel), hogy vannak bizonyos férfiak, akiket meglátok és így átmegy a fejemen, hogy jól néz ki. Viszont ha belegondolok, hogy csókolózzak vele, az már nem annyira, viszont lefeküdni vele végképp nem. Nemem ez a furcsa. Ez valami rejtett bisex hajlam, vagy normális?

Plusz annyi, hogy szeretem a jóképű férfiak társaságát. Pl van egy haverom, aki jól néz ki, nem azért mert szexuálisan megkívánom, csak izmos, jól öltözködik, igényes, jó a haja stb, vele szívesen vagyok egy légtérben, szívesen posztolok vele képeket stb.

Ezzel ellentétben vannak barátaim, akikkel nagyon jól elvagyok, viszont róluk nem tudom megmondani, hogy jól néznek ki.

(Vedd észre a haver és barát kifejezést)



2021. márc. 1. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan bármit is el tudnál képzelni velük akkor vagy biszex. Attól nem hogy szeretsz más férfiakkal "lógni". Amit leírtál az csak egy "példaképkövetési" reflex, nem szexuális vágy.
2021. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem számítasz annak nyugi
2021. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!