Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miből sejthetem, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből sejthetem, hogy egy feltehetően biszex nő csak szórakozik/egója végett vagy akar is tőlem valamit?

Figyelt kérdés

30-as korosztály vagyunk, egy helyen dolgozunk,neki van férje már jó ideje,gyerek nincs, de vannak hullámvölgyek a kapcsolatában. igaz annyira konkrétan nem tett semmit még, viszont az utóbbi időben, gyakran hozzám ér indokolatlanul, pl. ha átadok egy iratanyagot, zavarba ejtően végighúzza a kézfejemen a kezét, meg van egy bizonyos nézése, amit nem tudok hova tenni. Meleg témánál olyan közömbös, de tett enyhe utalást, pl.: egy két nőre , hogy milyen szexi-k, bár manapság már ezt sem lehet sztem annyira többnek gondolni.

Nem igazán vagyok jártas még a női flörtben, még csak most próbálom felfedezni ezt az oldalamat...

Szóval lehet, hogy valamit belegondolok, de ha a későbbiek során mással ismerkednék, honnan tudhatom egy biszex nőről, hogy komolyan gondolja és nem a túlzott kedvességét értem félre?



#ismerkedés, kapcsolat, barát, flört , biszex
2021. márc. 1. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg? Onnan lehet tudni ha elmondja, semmilyen más biztos jele nincs.
2021. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!