Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak számomra értelmetlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra értelmetlen?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy választ írok egy kérdéshez, és rám ír valaki látszólag ismerkedési szándékkal, és alig néhány üzenetváltás után a beszélgetés közepén eltűnnek, abba nyilván belegondoltam hogy olyasmit írtam esetleg, ami miatt elveszik az érdeklődés. De számomra elég érdekes, ha valakivel nem szeretnék több üzenetet váltani, akkor is elköszönnék vagy ez már túlzott szociális érzékenység? :D Nem panaszkodni akarok csak érdekel. Illetve ha valakivel csak néhány üzenetet váltok az számomra teljesen felesleges időpazarlásnak tűnik, de persze ízlések és pofonok.

2021. márc. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj semmit az oldaltól. Kérdések és válaszok vannak, semmi több.
2021. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ne várj az itteni emberektől. Egy kérdésnél válaszoltam egy témában ahol írtam, hogy van barátnőm aztán valami idióta rám írt, hogy meztelenképet kér a csajomról ,mert érdekli milyen lehet
2021. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a net világában. A ghostingolás nem csak a GyK-ra de minden más oldalra is egyaránt jellemző. Örülj neki ha a levelezés fázisba ghostol és nem mondjuk a randi előtt egy nappal, vagy amikor már ott várod, a telója meg kikapcsolva.

A #2-es által leírt jelenség meg minden anonim fórumra igaz ahol arctalanul lehet önteni a priviket, vagy felmerül az agyukban hogy nő lehetsz.

2021. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: ne is mondd, én férfiként is kaptam már olyan üzeneteket, hogy a hajam kihullott tőle...
2021. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, én nem a kis naív vagyok, aki nem gondolta hogy van ilyen, régóta netezek tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, de megérteni azt hiszem soha nem fogom tudni ezt. Az igaz hogy csökkentenem kell az elvárásokat az emberekkel szemben a teljesen minimálisra. Aztán maximum pozitív csalódás ér.

Hármas te tapasztaltad már amiket leírtál? Ha igen sajnálom..

2021. márc. 19. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!