Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hiperspermia előidézhető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiperspermia előidézhető valamilyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha jó sok spermám/ prosztatafolyadékom lenne élvezéskor, ez valahogyan megoldható?

2021. márc. 30. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán... a prosztatád mérete határozza meg a maximális mennyiséget, annyi van amennyi. Annak a maximális feltöltöttségét bőséges folyadékfogyasztással, pihenéssel, egészséges táplálkozással meg az "újratöltésre" elég időt hagyva tudod elérni (vagy Provironnal, de elég kemény szteroidkészítmény csak receptre írják fel).
2021. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak szerek cseppek,tabletták.Én több éve szedem és hát volt már 18

20 löket is.Persze a kaja is fontos.A mozgás,torna.Csinálhatsz nyersen

reszelt zellert.Naponta meg eszel 4-5 15dkg. gombócot,rengeteget segít.

A sperma mennyiség növelő cseppek,ízesítik is a spermát.Ha fontos neked

hogy a partnered jóízűen nyelje,melegen ajánlom.

Ha segíthetek még valamiben,kérdezz nyugodtan.

2021. ápr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
wow! 1-2es nem is számítottam rá, hogy erre a kérdésre ilyen jól használható válaszokat fogok olvasni. 2-es: Én is szeretnék persze nagy adagokat leadni, de azt már nehéz elképzlenem, hogy ezért külön életmódra álljak rá. Te hobbiból álltál rá erre vagy hivatásos vagy és azért kell?
2021. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es ! Nyelnèm neked!
2022. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van rá módszer.

a lényeg hogy nagyon hosszan, legalább fél - 1 órán át maszturbálj úgy hogy folyamatosan azzal játszol hogy minél közelebb kerülj az orgazmushoz, de az utolsó pillanatban visszább veszel, hogy ne élvezz el. szval minél többször meg kell közelíteni az orgazmust és így felgyűlik a váladék a prosztataban és mikor végül elmész simán 2-3 szorosa lesz a normál mennyiségnek, ha nem több. nekem így volt már 10-11 spricc is egyetlen orgazmus alatt. ha meg csak simán kiverem akkor 3-4 kisebb csak...

jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!