Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Miben más amikor lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miben más amikor lány veri ki nektek és amikor fiú?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Csajoknak szívesen mesélek :)
2021. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettőt egyformán élvezem.

A csajoknak a kézmkzdulata nem annyira kockás azért jobb egy kicsit.

Azt gondolnád mivel pasi biztos jobban tudja mi kell a fiúnak. Sajnos nem mindig van így. Persze vannak nők között is ügyetlenek.

2021. ápr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha bekötött szemmel kezdené valaki verni, nem biztos hogy megmondanám, hogy nő vagy pasi. Persze ha nagyon érdes és erős a keze, vagy pont ellentéte, akkor természetesen egyszerűbb kitalálni.
2021. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Pasi akkor veri ki ha nincs nő.
2021. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
A női kéz finom, érzéki, a pasi kéz meg mint vmi pneumatikus dugattyú.
2021. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem bejön mindkettő! Ha fiú veri akkor én is neki és úgy nagyon izgató!
2021. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Egyforma, talán az egyetlen különbség, hogy a fiúk lekesebben és odaadóbban szopnak.


Én hetero pasi vagyok enyhe biszex beütéssel. Az enyhe biszex nálam onnan jön, hogy 12 éves koromban a 21 éve féltestvér bátyám néha kiverette velem a farkát, ami számomra nem volt rossz élmény.


aztán kb 30 éves koromban egy véletlen szülte alkalomkor hagytam magamat leszopni. Nos az olyan jó volt, hogy azután már kerestem a lehetőséget és kb, évi egy két alkalommal össze is jött, hogy férfi elégítsen ki a szájával.


Volt egy srác, akinek miközben szopta a farkamat, az övé elkezdett nőni, és csak nőtt és nőtt. Hatalmas farka volt, nos az olyan hatással volt rám, hogy megkérdeztem: - bekaphatom-e én is az övét, és ez a nagy méretes farok volt az egyetlen, amit én magam is leszoptam.

2021. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Meg nem verte ki nekem fiu de kivancsi lennek milyen erzes :)
2021. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem szégyen kerek-perec leírni, hogy biszex vagy.

2021. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiverés sokkal jobb egy lánytól. A szopás viszont nekem fiúktól jobban esik, ők olyan természetesebben csinálják.
2021. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!