Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sárcok, találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárcok, találkoztatok már átlagtól eltérő férfiassággal?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi ( 6-7 cm ) de jóval 10 cm alatt. Nagyon nagy 20 cm fölött. Átlagos méret, de nagyon nagyon vastag. Nagyon szőrös alig látszik ernyedten a fasz a dzsungelben.stb.

2021. ápr. 2. 08:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat láttam, ami nagyon szőrös, de látszott rendesen a nagy fasz a dzsungelben
2021. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Na, jó, akkor én is minden nap látok extrém szőröset, amikor kikelek az ágyból, vagy napközben pisilek, vagy este fürdök. De nem úgy extrém szőrös, hogy nem látszik a fasz, hanem úgy, hogy szőrös a bőre, és tiszta dzsungel a zacskó.
2021. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Amit a 12es írt, az az enyémre is igaz. 😄
2021. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt egy szexhaverom akinek nagyon rugalmas laza fitymája volt. Ernyedten nem látszott semmi amikor lógott, de akár 5-6 ujját is be tudta dugni a bőre alá, vagy könnyen ráhúzta a fitymáját az én kemény makkomra. Azóta se volt szerencsém ilyenhez.
2021. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
51%
Az enyém is nagyon szőrös, vagyis Amazónia található odalenn, de azért látszik a farkam, nem olvad bele az ősdzsungelbe, így lehet, hogy én is elég férfiasnak számítok. A fütyimet pedig lehet akár anakondának is nevezni a mérete miatt. Akik még elég férfiasak voltak - a két kirívó eset - Long Dong Silver, neki 44 cm hosszú, de a vége felé lekeskenyedő, a másik pedig Jonah Falcon, neki "csak" 35 cm hosszú, de végig 7 cm körüli vastagságú (21 cm kerület) volt a farkuk, igaz nem olyan szőrösek, de ettől még igazi férfiak voltak. Vagy lehet, hogy a Superman-re gondolnak, vagy pedig a badós emberre, átlag fizikumú volt, aki mindig, ha kellett, átváltozott zöld szörnyeteggé (nagyon badissá, azaz testessé, body), lehet, hogy a hihetetlen Hálk-ra gondoltok, (angolul: The Incredible Hulk), mert Ő tényleg átlag feletti férfias képességekkel rendelkezett.
2022. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!