Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök testi kontaktusba lép egy másik lánnyal az megcsalásnak számít? 18L

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, de a barátom nem tudja. Ha egy buliban úgy alakul és a barátnőtök egy lánnyal akkor nektek az beleférne? És ha mást is csinálnak? Számít, hogy ott vagy e te is vagy nem?

2021. ápr. 9. 21:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
Lánnyal nem
2021. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Noren1989 ***** válasza:
73%
Annak.
2021. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem tudja? Hol a bizalom? Mi értelme a kapcsolatnak, ha ilyet nem tudtok megbeszélni?

Nekem annak számítana, ha nem tudnék róla. F

2021. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld köszi.

Beszéltünk ilyesmikről korábban és elmesélte hogy egy ismerőse random odament hozzá, hogy leszbikus. Ő meg nem kérdezte tőle és nem érdekelte. Aztán gondoltam ha nem kérdez rá minek mondjam el? Elég friss még a kapcsolatunk amúgy

2021. ápr. 9. 21:21
 5/36 anonim ***** válasza:
18%
Az se megcsalás, ha lefekszenek. Lányoknál ez természetes.
2021. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megcsalás.
2021. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

Igen az, ha a tudtom nélkül illetve nélkülem történik. A lány is egyenrangú azzal ha fiú lenne egy biszex lány esetén, ugyanúgy vonzódhat, érezhet iránta stb... Minden ugyanúgy megvan mintha egy fiú lenne a delikvens. :)


(mint ahogy az is megcsalás, ha én fekszem le egy fiúval titokban)

F22

2021. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Igen számít, de inkább szeretnék tudni róla, de hogy megcsalás-e vagy sem, akkor megcsalás ha vele egy idő után többet lesz mint velem.
2021. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Én amúgy annyira nem érzem komoly megcsalásnak. Igaz nem is volt még dolgom lánnyal
2021. ápr. 9. 21:36
 10/36 anonim ***** válasza:
32%
Ha a pasiddal hátmasban csinálod akkor nem az.
2021. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!