Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meg kéne mondanom a családomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne mondanom a családomnak, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, szingli mióta csak létezem. Próbáltam kapcsolatokba kerülni, de mindig még az ismerkedés fázisban elhaltak ezek a viszonyok, így 1 kivétellel nem is számoltam be róluk itthon. Illetve volt 1, ami nem kifejezett kapcsolat volt, hanem egy barátság, ahol messzire mentünk a sráccal, de egy idő után már beszélni se akart velem, csak a testem érdekelte, majd az se annyira és elkezdett bunkózni, hogy még 5 kg-t fogyjak már le, meg, hogy lehetne nagyobb mellem meg hosszabb hajam és, hogy nem tetszik neki se az eredeti, se a festett hajszínem . Így végül őt Messengeren és GYK-n is tiltottam.

15 éves voltam, mikor rájöttem, hogy vonzanak a lányok is, a testük még jobban, mint a fiúk teste. Voltam már elég közel lányhoz (rajtam feküdt, majd én is rajta), a testem elég egyértelműen reagált erre, lényegében így tudtam meg, hogy mi van velem. Szeretek lányokat/nőket (nem tudom a korosztályom, hogy kéne hívnom, én lánynak tekintem magam, bár nagykorú vagyok már) is ölelgetni meg ilyenek.

A szextől kissé félek, de úgy érzem velem azonos neműnek hamarabb odaadnám magam és szívesebben randiznék nőkkel. Igaz nem most, mert kissé befordult és instabil vagyok, de mondjuk pár hónap múlva.

A szüleim, nővérem, tanárok néha a volt sulimból, meg a baráti társaság, ahova járunk nagyon rá van repülve erre a "miért vagy szingli? Legyen már valakid!" témakörre. De egyszerűen meg vagyok undorodva a fiúktól kb úgy fél éve, kivéve 1-et, aki tetszik, de nála nincs esélyem. Egyszerűen nem érzek rá késztetést, hogy összejöjjek valakivel, aki nem vonz, csak ilyen "puding próbája ez evés" elven, azért, hogy ezg is kihúzhassam a listáról.

Komolyan, már annyiszor utaltam rá, hogy vonz a saját nemem, de teljesen vakok, nem akarják észrevenni. Szerintetek jobb lenne attól bármi, ha ezt elmondom nekik? Olyan fajták akik a melegeket b*zinak hívják meg a nővérem nem kifejezetten szereti a leszbikus párokat (vagyis elfogadja őket, de viszolyog kissé), öcsém homofób, de ő amúgy pont tudja, valahogy el tudjuk viccelni, mert egyébként kedvel. Ez nem tudom mennyire lenne így anyával. Elvileg én vagyok a kedvence, de szerinte sok a baj velem, ezzel lehet, hogy csak tetézném.

Viszont már nagyon ki kívánkozik belőlem, heti rendszerességgel akarják, hogy összejöjjek valami random huszonéves sráccal és már herótom van tőle.



2021. ápr. 11. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ezért ne mond el, majd ha úgy hozza az élet, hogy lesz egy barátnőd akkor felfedheted, addig felesleges. Ha meg valaki nyaggat miért nincs senkid akkor válaszolj neki, te így vagy boldog. 33/bi/N
2021. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát az túlzás, hovy így vagyok boldog, de mikor pár hónapja randizni próbáltam, teljesen hülyén éreztem magam, nem is szerettem volna elmenni, csak azért tartottam jó ötletnek, mert előtte napokig sirattam magam, hogy egyedül vagyok és nem szeret senki (+ugye ezt kb naponta hozzám vágták), így elmentem, se külsőre, se belső értékek szempontjából nem vonzott a srác, amikor megölelt, nem éreztem semmit, csak azt, hogy "ez kínos, ez túl rövid, ez nem kellemes, túl távolságtartó, ha eddig nem volt, akkor most minek?", megterveztem vele a 2. talit, de az azelőtti nap, meg a tali napján délelőtt olyan dolgokat írt, hogy inkább lemondtam az egészet.

Azóta vagyok úgy vele, hogy inkább egyedül vagyok, de hónapok óta nem öleltem meg senkit, utoljára azt hiszem februárban, úgyhogy ez kissé hiányzik. Viszont csak ezzel az indokkal felesleges lenne összekerülnöm egy sráccal.

Őszintén nem tudom, más nők hogyan tudnak akkora vágyat/hiányt érezni a testiségre, hogy csak ezért összekerüljenek valakivel, akivel nem vagyunk kompatibilisek.

2021. ápr. 11. 16:13
 3/9 A kérdező kommentje:
* a vagyunk nem kell az utolsó mondatba, nem tudom miért írtam bele
2021. ápr. 11. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elmondanod, miért kellene? Nekem elmondta a lányom, hogy biszex, és hogy már csókolózott lányokkal is, de nálunk ez nem nagy ügy, a feleségem is az, mifelénk ez a normális. De ha nálatok nem az, akkor ne mondj semmit.
2021. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne elmondanod, hiszen még saját magad sem vagy tisztában az érzéseiddel. Majd ha kipróbálod mindkettőt akor vagy leteszed a voksodat egyik mellett vagy, maradsz bi. Nem kell elsietned semmit 19 éves vagy még fiatal. HA kérdezgetnek mért nincs senkid, akkor a válasz egyszerü, nem találtad meg azt aki megfelelő lenne, illetve nem akarsz csak azért, kapcsolatot, hogy legyen valaki.
2021. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó nektek.

Nekem a szüleim mindketten ilyen érdekes esetek, hogy homofóbok, de mégis olyan elszólásaik szoktak lenni, amik alapján akár vonzódhatnak is a saját nemükhöz. Viszont mivel 45+-osok, nem hinném, hogy most elkezdenének kísérletezni ilyesmivel.

Nagy nyomás van rajtam ebből a szempontból, mert 2 idősebb testvérem nem akart családot soha, én régen igen, most úgy vagyok vele, hogy a távoli jövőben, de sürgetnek, meg erőltetnek, hogy 24-6 évesen pottyantsak majd ki magamból egy gyereket, ezt hallgatom már kb 10 éves korom óta. Öcsém viszont mindezeket megússza, mert "egy pasi ráér erre 30-40 évesen is" - ja, csak korábban halnak, mint a nők. Szóval nem értem, én miért nem érek rá 29-40 éves korom közt erre? Nem szeretnék focicsapatot, nincs idegzetem fizetetlen óvónőt játszani évtizedeken át, max 3, amennyit vállalnék, de inkább az 1-2 körül gondolkodom. Erre bőven elég az a 11 éves intervallum + nem vagyok beteges és gyenge, hogy előre láthatólag 50 körül elpatkoljak, a családom alkesz és/vagy dohányos tagjai jellemzően ilyen 75-80 évig eléldegélnek simán.

Bakker ez így kb a fél életem, de mindegy, itt hagyom.

2021. ápr. 11. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg otthon laksz, addig ne mondd el. Majd ha elköltöztél, és a magad lábán állsz anyagilag, akkor érdemes elmondani. Jobb titkolni, mint üvöltözésben, meg tiltásban, meg undorban élni.

Ha nem tudják, akkor nyugodtan be is csajozhatsz, nem fognak tiltani, meg nem fogják a barátnődet elmondani mindennek.

2021. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.Senkinek semmit.
2021. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben először becsajoznék a helyedben és amikor már elég stabil a kapcsolat elmondanám a szüleimnek. Előtte nyilván monanám a csajnak, hogy mi a szitu a szüleimmel, hogy tisztában legyen azzal, hogy ha esetleg megsértik te nem tehetsz róla
2021. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!