Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lennétek kapcsolatban crossdre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek kapcsolatban crossdresser sráccal?

Figyelt kérdés

Heteronak tartottam magam mindig is(most se tudnék sima fiúval lenni vagy farokkal játszani). De nem is ez a lényeg, hogy most biszex vagyok vagy bármi címke.

A korona miatt nem nagyon lehetett ismerkedni, így több hónap eltelt szex nélkül.

Eléggé ki voltam.

Belementem, hogy egy crossdresser srác lesz*pjon. Így kezdődött, istenien csinálta, így rendszeressé vált a dolog. Mellette iszonyatosan nőies, így a fenekét is ki akartam próbálni, ami nem volt ellenére. Ez tavaly volt, innentől rendszeresen összejártunk szexelni, közben persze megismertük egymást és mára már oda jutottunk mintha már együtt lennénk. Lassan minden vagy itt alszik vagy én nála, hétvégén is van, hogy végig itt van, beszélgetünk, meccset nézünk, tarsasozunk, főzünk...összebújunk filmezünk... És persze rengeteget szexelünk.

Szexkapcsolatnak indult, de már olyan mintha a barátnőm lenne. Nem zavar, szeretek vele lenni nem csak a szex miatt. A szex meg persze isteni vele, senkivel nem volt még ennyire jó, nagyon jó az ágyban és 100%-ban női szerepet szereti, a feje meg sosem fáj, mindig akarja. Mellette elég nőies is, vékony, formás popsi...

Szóval tökéletes lenne, csak mégis egy fiú. Tudom rossz ember vagyok...

Nem tudom, hogy számára mit jelent köztünk ez a dolog, csak összejárunk szexelni, mellette barátság extrákkal dolognak indult, csak félek, hogy számára több. Vagy számomra lesz egyszer több. Nem akarnék fiúval kapcsolatot...

Jelenleg nagyon jól elvagyunk, csak elkezdtem ezen agyalni, nem akarom megbántani sem.

32/F


2021. ápr. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy a srác már vonzódik hozzád,mint emberhez is. És ha ilyen jó vele és sokat vagytok egyutt, akkor nem kellene kattognod.

Tudod, milyen nagy szó ebben a kamusoktól és gyáváktól hemzsegő világban, hogy van egy ilyen ember az életedben ?


Tudod te, hogy sokan mennyire hálásak lennének,ha átélhetnének ilyet ? Magamat is beleértve.


A leírtak alapján számíts arra,hogy ha szakítasz vele, nagy lelki sebet okozol neki. És magadnak is, még ha nem is hiszed.

Ha ennyire fenntartásod van a fiú iránt, akkor nem mész bele az elején, még akkor sem, ha szétrepedsz a vágytól.

Nincs könnyű dolgod, de én nem lökném el magamtól.

2021. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csókolózni szoktatok?
2021. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van is ilyen barátom.Tök jól néz ki mikor be öltözik.
2021. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha fiút dugsz rendszeresen, akkor nem vagy full hetero. De nem is ez a lényeg, hanem az hogy jól érzed magad vele, a szex is jó, akkor mi a probléma?
2021. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem ez miért kerdés ezt írtad: "Szexkapcsolatnak indult, de már olyan mintha a barátnőm lenne.". Mert szerintem kimondva vagy nem a leírtak alapján ti kapcsolatban vagytok. És egy igen irígylésre méltó kapcsolatban. Becsüld meg és légy boldog amíg csak lehet!
2021. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Eddig csak szex közben csókolóztunk.


Már máskor is, éjjel tisztáztam vele, megkérdeztem tőle, hogy szerinte mi van köztünk, ő sem tudta :D barátság extrákkal, de nem lenne ellene egy kapcsolatnak sem. Szóval hivatalosan is együtt vagyunk, ő a "csajom".

Nem hittem volna, hogy valaha egy fiút d*gok, azt meg pláne nem, hogy járni is fogok eggyel.

De amúgy meg nem érdekelnek a címkék, hogy hetero vagy bi vagyok, meg más mit gondol, jól érzem magam vele és szeretek vele lenni, szóval élvezzük az életet ne agyaljunk :)

2021. ápr. 12. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak egyszer voltam életemben crossdresser / trans sráccal, és a farka erényövbe volt zárva, szóval nem volt zavaró tényező, szinte eszembe se jutott, hogy egy fiú szop le.

De azért hosszútávon, járni, vagy rendszeresen találkozni, hát nehéz elvonatkoztatni egy idő után. Egy idő után már férfiként gondolnék rá és nem nőként, sztem, főleg ha megimserem. És utána már homoszexuális kapcsolat lenne.

De tényleg ne foglalkozz a címkékkel, fő hogy jól érezzétek magatokat

2021. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én simán.
2021. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Homoszexuális kapcsolat... Igen, de nem érdekel.

Alapból nagyon nőies és szexi, vékony, kerek popsi... Kinézetre mint egy nő.

Emberileg is nagyon passzolunk, érdeklődési kör stb. plusz lehet vele meccset nézni. :D nem a nyavalygást kell hallgatnom, hogy jaj már megint meccs. Jön az Eb is ez most fontos szempont 😀

Na meg a szex, nagyon ügyes szájjal, de persze a popsija is kellemes szűk. És a legfontosabb sosem mond nemet rá. Napi 2-3 alkalom meg van, mellette még random bekapja, mert szereti csinálni és élvezi is, nem csak "muszályból" csinálja.

2021. ápr. 14. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem az ő neme zavarna, hanem a környezetemben lévő emberk véleménye. A rokonok ahogy ismerem őket szemembe mondanák a véleményüket, az ismerősök meg a hátam mögött suttognának.
2021. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!