Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok nektek spriccelni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek spriccelni vagy kifolyni szokott a sperma a farkatokból?

Figyelt kérdés

Mekkora volt a legnagyobb spriccelésetek eddig? Lepődtetek már meg azon, hogy más mennyit spriccel?

Voltak már vicces szituk a spriccelés miatt?

sztorik is jöhetnek



2021. ápr. 12. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Spriccel, még jó. Hát ment már jo helyekre, torok haj stb :D
2021. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam attól függ, hogy milyen gyakran csinálom. Ha kimarad egy ideig, akkor spricc és igen sok jön, messzire lő. Máskor meg inkább folyik.

Még nem sikerült mással kivernem, így sajnos meglepődni se tudtam 😩

2021. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Váltózó, van hogy igen van hogy nem. Izgalmi állapottól függ nálam. 39/F
2021. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem így hosszban nagyon messzire lő, és magasságban is elég nagyot spriccel☺
2021. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Legtöbbször csak kifolyik, de fiatalabb koromban, olyan 15-16 évesen volt olyan, hogy pár napig nem vertem és az ágyban fekve szemen lőttem magam. :D
2021. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Lő, ha kimarad egy - két nap akkor fekve a fejem mögé lövök.
2021. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhúzom sokáig, akkor spriccel, persze ehhez meg is van a technikám. Legnagyobb élvezés, mikor 1 hétig nem vertem ki utazás miatt, es a kádba próbáltam élvezni de a másfél méterre lévő falat telibe lőttem. Majdnem összeestem annyira erőteljes orgazmus volt. De nem egyszer volt, hogy háton fekve a párnámra lőttem a fejem mellett, mert a fejem mindig elhúzom, erre vigyázok. De ha hamar kiverem vagy szexnél nem tart sokáig, akkor csak kifolyik.
2021. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer kellett már farokverés után hajat mosnom vagy épp falat takarítanom...
2021. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig spriccelni szokott és volt, hogy túllőttem a homlokomon is. Régebben, még középiskolában lepődtem meg egyszer egy haverom teljesítményén, ő Európa-bajnok lehetett volna távspriccelésben. :)
2021. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelek, helyzet függő mennyire. 20-30 centi az alap, de ha nagyon fel vagyok húzva, akkor, ha kiveszem simán arc magasságig ellövök lentről.
2021. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!