Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bevállalnátok a helyemben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok a helyemben az anált?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben hetero vagyok, ez 100%,viszont szeretem az érzését annak, ha valami van az alfelemben. Ez odáig ment, hogy érezni akarok egyszer egy igazi péniszt. Van egy ismerősöm, aki bármiféle kockázat vagy további kapcsolat nélkül bevállalna simán egy egyszeri alkalmat. Megkérnétek a helyemben, hogy tegye be?


18/F



2021. ápr. 13. 00:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha hetero lennél akkor fel sem merülne benned a kérdés főleg nem biszexualitás kulcsszóval. Amúgy ha akarod akkor menj bele a dologba.
2021. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Én bevállalnám, jó lenne, ha nekem is lenne egy ilyes ismerős.
2021. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Én igen, kíváncsi vagyok
2021. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
be vállalnám , vannak hetero ismerősein, akiknek van ilyen fenékizgatújuk.
2021. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha biszex vagy és erre vágysz akkor "vállald" be. Értsd hetero NEM vagy, ha erre vágysz, biszex vagy csak még nem fogadtad el saját magad, ezért hajtogatod magad győzködve "teljesen hetero vagyok csak...".

Ha neked szimpatikus a pasi és erre vágysz akkor kérd meg. A kockázatokat meg neked kell megítélni (mennyire bízol meg a partneredben).

2021. ápr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Ahhh.... Annyira vagytok bonyolultak mint egy 100as szög.

Mondjátok már meg a kérdező helyett, hogy ki és mi ő.

A biszexualitás nem egy jól körül írható dolog.

Attól h élvezne egy ilyen seggbedugást még simán lehet h csak nőbe tudna szerelmes lenni. Lehet h csak nőre is állna fel neki? Honnan tudod?


Kérdező, ne zavarjanak, ezek csak címkék. Nem kell 1 címkének sem megfelelned legbelül. Kívülre meg azt mutatsz, ami kényelmes.

2021. ápr. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire vágysz rá, vállald be!

Sajnos én sokáig nem mertem megtenni. Már bánom!

2021. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Majd szétreped a segged
2021. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Én bevállalnám
2021. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Vállald!
2021. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!