Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi szexkapcsolat FTM-el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexkapcsolat FTM-el? (transz kérdés!)

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem.


Aki nem tudja, a FTM (female to male) rövidítés azt jelenti, hogy egy olyan transz srác, aki biológiailag NŐnek született, de hormonokkal már férfiként él, férfiként néz ki, elvegyül az emberek között. Műtéten még nem esett át, megvannak a mellei (kicsik, izlesesek), és a nemi szerve is az eredeti, egyedül a csikló ami a hormonok hatására megnőtt, akár 1-2 cm-es is lehet. Nyilván a testszorzet is férfiasodik (fenék, mellkas, has, comb, lab, stb.)


Vannak-e olyan biszex/panszexualis, esetleg meleg ferfiak, akik el tudnának képzelni alkalmi szexet egy ilyen személlyel?

Ha igen miért, mi vonzana benne, ha nem, miért nem?


Kulturált velemenyekre vagyok kíváncsi, akinek sérti a világnézetét ez a kérdés, ne itt élje ki magát, köszönöm! :)



2021. ápr. 29. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdekel, szívesen kipróbálnám.
Igen, már próbáltam, élveztem.
Nem, nem vonz a dolog.
Nem, bár elméletben érdekelne de gyakorlatban már nem.
Egyéntől függ, ha tetszik és a személyisége is bejönne akkor talán.
Egyéb, kifejtem bővebben kommentben.
64 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírt személy Te vagy? Komolyan kérdezem.
2021. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön akkor simán.
2021. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

kedves #2-es, igen, én lennék 😅


24, budapesti amúgy :)

2021. ápr. 29. 19:11
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem hetero férfiakat kell volna kérdezni? Mármint ez esetben a férfiaknak, ha jól értem a hüvelyi szexet (is) kéne gyakorolnia veled.
2021. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#4 jogos, amúgy igen, csak mivel lmbtq közösség része a transzneműseg is, így abból indultam ki hogy hetero férfi nem izgulna egy "pasi testű nőre" 😅 aztán lehet tévedek, csak még nem volt erre példa, bár érkezett egy két privat kivancsi hetero férfiaktól, szoval lehet hogy lenne rá vevő :)
2021. ápr. 29. 20:09
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az arc- és a mellszőrzet miatt tuti nem lenne ez oké.
2021. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva szeretem (MTF), de FTM-mel még nem voltam. Nem tudom milyen lehet...
2021. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy lennének rá vevők, hogy mondjuk a csókolózást, mellőzitek, meg hátulról/sötétben csináljátok.
2021. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#8-as, mondjuk egy glory hole-ban pl? :D ott úgysem tudod hogy ki van a másik oldalon
2021. ápr. 29. 20:21
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem rohadtul tökmindegy, mi vagy, ha egy glory hole másik oldalán figyelsz a brére?
2021. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!