Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek popsisexben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek popsisexben a lányok és a pasik hasonlót érezhetnek vagy a lányoknak más mert nekik természetesebb, hogy a pasi bennük van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Én szeretem

23/L

2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én erről már beszélgettem egy meleg pasival. Az érzés leírás szerint nagyon hasonló
2021. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a fiúknak más lehet, mert nekik van prosztatájuk.
2021. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen más lehet, mondom ezt pasiként
2021. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

egyáltalán nem hiszem hogy bár férfinek, bár nőnek természetes lenne, hogy a s/*gében van egy pélló.


az élvezet...hát nagyon egyénfüggő sztem.

2021. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

A francért kell lepontozni.

Leírtam a beszélgetésünk ehhez kapcsolódó részét és megy a.

F@$zk@l@p banda!

2021. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem természetesebb nekik, mert Ők előtte máshol szokják meg. Nekünk, pasiknak inkább az mert mi eleve ott kezdünk, meg szerintem jobban akarjuk is :D Az én csajaim hasonlót éreznek análisan mint én, vagy csak nagyon támogatóak :D

39 bi ffi

2021. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőknek max csak kellemes. Keveset hallotam olyat, hogy élvezi. Viszont, ha engem dugnak én élvezem, és simán elélvezek.

42bif

2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként válaszolok. Ahogy az előttem szóló írta nekem is csak legfejebb kellemes, mikor a popsim van használva. Az is csak akkor, ha megfelelő gondoskodással vagyok kitágítva, és elegendő síkosító használata mellett. A férjemnek már más. Vele nincs annyi macera, és felcsatolhatóval mehet neki a menet. Ő rendesen élvezi is. Mi tőbb olyankor úgy is van orgazmusa, hogy a péniszéhez hozzá sem kell nyúlni.
2021. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm ha a fenekét sokáig izgattam, magától beleült, és a csikiingerléssel eggyütt nagyokat élvezett!
2021. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!