Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok számotokra ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok számotokra ez nem lenne már sok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, jól is alakultak a dolgok viszont feljött témába a "mennyi és milyen neművel voltál" azaz exek téma. Míg nekem egy kezemen megszámolható összesen fiúkkal és lányokkal az ahányszor történt akár szex akár csak orál (inkább hosszabbtávokra törekedtem nem mennyiségre) addig neki csak fiúk közül 9 különböző srác volt összesen csajokból meg 7.

Ezek közül a legtöbb pár alkalmas "csak szex" kapcsolat volt. Én 24 vagyok ő pedig 23 és kicsit soknak találom hogy 23 évesen már ennyi különböző emberrel volt, főleg hogy minél több emberrel(főleg férfiakkal) van valaki annál nagyobb az esélye annak hogy bármi betegséget elkap, ezek után kicsit elbizonytalanodtam, pedig megnyugtatott hogy semmit sem kapott és viszonylag nemrég volt vizsgálaton is... de akkor is

Ti mit gondoltok erről az egészről? Alaptalan hülyeség ez a részemről?

(Ja és nem volt még semmi sem) 24f


2021. máj. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha jol nez ki akkor nem csoda hogy ennyi emberrel volt
2021. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni szűrésre. Szerintem nem gáz ilyet kérni a másiktól, hogy menjetek el együtt. Itt azon van a lényeg, hogy most és együtt.
2021. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén irigylem
2021. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat gondolkodsz! Ha jól megvagytok akkor nem mindegy?
2021. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat nem mindegy mert ha jol nez ki akkor eleg hamar talal maganak valaki mast
2021. máj. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha téged zavar igenis kell foglalkozni vele, de az igaz, hogy ez már a múlt ha leallt már ezzel és veled akar lenni, akkor egy szűrés simán belefer a reszerol. Bizalom a kulcs, ha az nincs, mindegy, mit csináltok, mindig lesz kétely
2021. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h mutassa meg a vizsgálati eredményeit. Addig ne csináljatok semmit. Ha nem hajlandó megmutatni, akkor hagyd ott
2021. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!