Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lehet ha a fenekembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet ha a fenekembe élveznek?

Figyelt kérdés
Titeket is érdekel hogy milyen lehet hogyha a feneketekbe pisilnek/él veznek? Mer engem nagyon

2021. máj. 3. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát.. ha a pasim leszel, majd a fenekdbe élvezek. ;)
2021. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem annyira érzed, max hogy lüktet a pénisz. De talán még azt se.
2021. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A popó ráfeszít rendesen. Nem nagyon érzed!
2021. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem is, nagyon szívesen megélném, sajnos eddig nem akadt megfelelő partner ehhez :(
2021. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak a farok lüktetését érzed, az élvezést nem
2021. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

És mentálisan-lelkileg milyen érzés?

23/F

2021. máj. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én bármelyikbe élvez érzem, és ettől jobb nincs még nem találták fel 😁😜
2021. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Érezni maximum a farok lüktetését érzed, magát a spermát nem. Azt csak akkor, amikor folyik ki a fenekedből.

Egyébként meg nagyon jó érzés, érezni, hogy egy farok lüktet, remeg benned, és tudod, hogy akkor élvez beléd.

2021. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Te már csak tudod hogy én mit érzek 9s😊 amikor közel van a célhoz " is tudom hogy most fog ki lőni, és mindezt érzem!! Lehet hogy kicsit kifinomultabb erre az izlelo bimbom😁
2021. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés, amikor megtörténik. Konkrétan az is, ahogy előtte felgyorsít, aztán hirtelen megfeszül, a farka megnő még jobban, és az élvezéshez belém tolja tövig. Illetve látni, vagy csak hallani a hangját, ha hátulról csináljuk, és maga a tudat, hogy ezzel mekkora örömet okozok neki. Volt már, hogy csak ezektől elmentem én is közben. Bár gyakoribb, hogy én kevésbé bírom, és már jóval előtte kész vagyok. De még így is jó érzés, ha folytatja, és ugyanolyan kielégítő, amikor a végén elmegy bennem. :)
2021. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!