Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiak, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiak, van olyan, aki egy másik srácot szeretne "feleségül venni"?

Figyelt kérdés
A homoszexuális férfiakban jellemzően nincs felelősségérzet, sem vágy az elköteleződésre, vagy a megállapodásra egyetlen monogám kapcsolat mellett. Szeretném megtudni, a biszexuális férfiak komolyabbak-e ilyen téren.

2021. máj. 12. 01:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék életre szóló, komoly párt, "férjet" találni, de lehetetlennek tűnik.

32F

2021. máj. 12. 01:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért a kijelentésed merész, mert vannak, csak nehéz olyan párt találni aki szintén képes monogám kapcsolatban élni.


A biszexuálisokkal az a tapasztalatom, hogy a nőkkel képesek párkapcsolatot kialakítani a legtöbben, a pasikkal csak a szexuális vágyukat élik meg.

2021. máj. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, ha egy srác testben teljesen férfias, lélekben viszont van benne egy női én (mint egy feleség), és egy férfi én (mint egy haver) is? Egy biszexnek ez nem ideális?
2021. máj. 12. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ ki melyik nemmel tudja elképzelni. Ismerek biszexeket akik csak csajokkal, olyat is aki pasival is, és olyat is, aki csak pasival van párkapcsolatban és csajokkal nagyon ritkán kalandozik.
2021. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok szóval vagy transzt aki lányos vagy nőt.
2021. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De a transz lélekben transz, vagy testben is?

Mert én tertben full olyan vagyok, mint egy stílusosabb hetero férfi,

szőrös, arcszőrzettel, klasszikus öltözködéssel, farmer, ing, zakó

Lélekben vagyok csak egyrészt nő, másrészt férfi oldalam is van.

2021. máj. 12. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvenném ha szeretne főzni-sütni, mosni, takarítani, vasalni, kerékpározni, és minden este szopás, anál.
2021. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cseppszi ***** válasza:
Pánsexuális társra nagyobb esélyed lenne, aki a lelkedbe szeret bele. Ők monogámok és nem azt nézik mi van a bugyidban, hanem mi van a szivedben, meg a fejedben.
2021. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!