Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok ti bi ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti bi ismerkedésnél lelkiztek is vagy nem gond ha egyből a lényegre tér a másik?

Figyelt kérdés
Engem izgat sráccal de élőben én nem szeretném ha húznánk az időt majd csak nem tudom ez mennyire okés. Első lesz sráccal ha majd összejön.
2021. máj. 26. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nekem zavaró a fecsegés. Nyomjuk...
2021. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisördög1 ***** válasza:
73%
Én se szeretem olyankor a felesleges köröket, nem kell udvarolni, térjünk a lényegre!
2021. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy pár szót szoktam váltani, még akkor is hogyha csak egy kalandról van szó. Emberként kezelem a partnert, és nem egy tárgyként amit csak úgy megdugok és szevasz.
2021. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisördög1 ***** válasza:
100%
A pár szó és a lelkizés között elég nagy a különbség..
2021. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan partnert kerestem eleve,aki igényli, hogy ne csak egy lyukat lássak benne.

Beszélgetés, egy pohár ital, vagy kávé részemről alap még egy szexhaverságban is.

Remélem, van, aki ezt értékeli és lesz megint ilyen haverom ... Volt, és nagyon jó volt vele.

2021. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl azon ,hogy utálom is ezt a szót, de a "lelkizésről" valami egészen más jut eszembe, nem olyan amit egy randin csinál az ember.


Mindezek mellett szeretek pár szót beszélni előtte, kell legyen valami emberi oldala a dolognak+ kell egy kis idő ráhangolodni egymásra. Egy első találkozásnál amúgy is van egy kis drukk, és az szépen oldodik mire a a dolgok beindulnak.

2021. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!