Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az ecstasy hatásától “meleggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ecstasy hatásától “meleggé válhat” az ember, vagy rájöhet, hogy más az orientációja, mint hitte?

Figyelt kérdés
Egy buliban ecstasyt fogyasztottunk, majd egy adott ponton smárolni kezdtünk egy haverral. Ez egész este folytatódott, és igazán élveztük. Eddig tudtommal heterok voltunk, lehet az, hogy csak az ecstasy alatt lettünk ennyire huncutok, vagy bennünk van és valószínűleg nem egyszeri alkalom volt?

2021. máj. 30. 16:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azóta még egyszer megtörtént, ám határozottan mondta, hogy ezt csak poénből csinálja, nem gerjeszti be és semmi. Én nem tudom mit érzek, nem tudom, hogy tisztán menne-e, de akkor és olyan állapotban rettenet jó volt.
2021. jún. 8. 18:02
 12/14 sandrisbp ***** válasza:
100%

Ha legközelebb is smároltok, markolj azért finoman rá a farkára, hogy tényleg nem gerjeszti-e be a dolog - nekem nagyon gyanús, hogy csak kamuzik.

A LEGTÖBB magát heteronak érző kíváncsi vagy kísérletező kedvű srácnak egy szopás vagy szopatás is jóval könnyebben megy, mint az, hogy smároljon sráccal.

2021. jún. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de beszélni se szoktunk tisztán a történtekről. Amikor meg bulizni vagyok, az afterig végig kavarunk, aztán eljön a pont, amikor azt mondja, hogy “én most már nem élem” és elhúzódik ha lekapnám.
2021. jún. 11. 20:01
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapd le az "én most már nem élem" pont előtt. Egészen odáig smároltok, meg húzzátok egymás agyát, akkor nem hiszem, hogy ne lenne lehetőség megfogni a farkát. Ha tiltakozik, akkor még mindig visszakozhatsz, és mondhatod, hogy a drog, pia hatása.
2021. jún. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!