Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Engedelmeskednél a főnöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedelmeskednél a főnöknek ha megzsarolna?

Figyelt kérdés

A főnököm megtudta hogy biszex vagyok és azóta nem feltűnően de zaklat.

Néhány napja pedig behívott magához és jobb munkát ajánlott ha letérdelek neki de kirúg ha nem teszem meg.

Ezzel zsarolt meg és most nem tudom mit tegyek.

Legjobban az tart vissza hogy nem akarok ilyen módon jobb helyre kerülni.

Megtegyem?

jún. 10. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Ma ott tartunk, hogy a személyiségi jogok elsőbbséget élveznek még egy bűncselekmény leleplezésével szemben is... :( Úgyhogy a felvételt felejteném.
jún. 11. 15:05
 12/21 kovpet ***** válasza:
50%
Nem tartunk ott.
jún. 11. 17:31
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lenne ha szárnyra kelne a pletyka, hogy a főnök klisésebb mint egy argentin szappanopera és szopásért ajánlgat előléptetéseket. 🤫🤭
jún. 11. 23:36
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem gyanús, hogy a kérdező szexuális kategóriába tette a kérdést és eszébe jutott az, hogy felajánlja magát? Nekem kamunak tűnik az egész.
jún. 12. 06:30
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Ismerősöm volt ilyen helyzetben.Ha bejön neked a főnököd,akkor tedd meg nyugodtan. Ha megteszed, úgy sem fogja nagy dobra verni. Ha előléptet, azzal meg jobban jársz. Ha szereted a mostani munkádat, akkor lehet jobban jársz ha letérdelsz. Mit érzel, meg fogod tenni?
jún. 12. 13:32
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem bejön neked a pasi is meg a szitu is.

Szóval térdelj szépen és tedd a dolgod.

jún. 14. 09:34
 17/21 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy izgat a dolog.

Tudom hogy nem szép ilyen módon egy jobban fizető, könnyebb állást megkapni.

De ha azt nézem, ez a sok munka amit mostanában kapok dupla akkora szopás, mintha csak azt a munkát kellene elvégeznem ami az áltaka ajánlott munkakörbe beletartozik, meg néha letérdelnék.

Úgy gondolom hülye lennék nem elfogadni ezt az ajánlatot.

jún. 14. 13:58
Unatkozol? Gyere játszani!
 18/21 kovpet ***** válasza:
Mi a garancia arra, hogy egyszeri alkalom és arra, hogy utána beváltja az ígéretét?
jún. 14. 14:08
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként jelezném halkan, hogy ha valakit előléptetnek, azt általában előtte megszórják pluszmunkával, hogy úgymond bizonyítson, még ha tudják is, hogy meg tudja csinálni, csak hogy meglegyen a "keményen megdolgoztál érte" feeling.

Szóval ha azt mondod most sokat dolgoztatnak, az sem kizárt, hogy már kinéztek téged előléptetésre amit hamarosan be fognak jelenteni, dee ennek a farvizén a főnök nyer egy kis cumit, és te azt hiszed azért kapod az előléptetést:D

Igazából a probléma nem ott van, hogy ha letérdelsz előléptetnek, hanem ott, hogy ha nem térdelsz le, akkor kirúgnak, vagy legalábbis ezzel fenyegetnek. És emiatt ez nem sima morális kérdés, hanem konkrétan fenyegetés, zsarolás.

És azért azt se felejtsd el: ha most megteszed, akkor hasonló helyzetekre a jövőben is számíthatsz, mert a főnid tudni fogja, hogy kenyérre kenhet. Szóval a helyedben én nem tekinteném egyszeri döntésnek ezt. Az ember hitee egyszer vész csak el.

jún. 14. 14:48
 20/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egyszer kell majd letérdelnem előtte.Ezzel tisztában vagyok.Ami a többit illeti..Lehet igazatok van.
jún. 16. 09:01
1 2 3
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!