Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nektek mennyire téma a szexualitásotok? gyakran vagy egyáltalán nem is beszéltek róla, mert megélitek, így nincs rá szükség?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem életkor kérdése.

Én abba se vagyok biztos hogy az vagyok e szóval gyakran felhozom.

Ha te elfogadod magad akkor nem hiszem hogy beszélni kellene róla többet mint egy heteronak.

Inkább átlagosan? Mármint jaj de jó csajt-pasit láttam, meg ilyesmik.

2021. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Hogyhogy nem vagy benne biztos?
2021. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Hat olyan relatív már ez a biszexualitás. Ezer fajtája van, már az is bi aki rá néz mosolyogva a saját nemére.

Ezért ha megnézem és konstatálom hogy jaj de szép csaj megdugnám ha férfi lennék, akkor vajon annak számítok e?

2021. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha a szexuális izgalom valamilyen formáját ébreszti benned, akkor az vagy.
2021. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!